12 pomysłów na przechowywanie butów

image

Cześć! Przygotowałam dla Was kolejną porcję organizacyjnych inspiracji. Dziś pora na buty, chyba jedyną rzecz w domu, gdzie ciężko o totalny minimalizm :). Dlatego ich przechowywanie jest tak ważne, a mogą też być ciekawą ozdobą naszych wnętrz (kuszą mnie szpilki wyeksponowane na ścianie!). Ale zacznijmy praktycznie!

Zdjęcia butów przyklejone do pudełka. Zdarza Wam się zaglądać do wszystkich pudełek przed znalezieniem szukanej pary? W takim razie to rozwiązanie jest dla Was (i dla mnie) idealne. Obrotowe półki świetnie sprawdzają się w kuchni, ale myślę, że równie dobrze nadadzą się do przechowywania butów. Ogromna oszczędność miejsca!

image

Układanie butów w taki sposób jak na zdjęciu nr 5 stosuję też u siebie, przy dużej ilości par i standardowych szafkach sprawdza się znakomicie. Zmieścimy więcej par na jednej półce.

image

1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12

I teraz moje ulubione, czyli buty jako ozdoba! Zdecydowalibyście się na takie rozwiązanie? Ja gdybym miała osobną garderobę, chyba zamontowałabym takie półki. Pewnie to totalnie niepraktycznie, ale co tam! 🙂

I na koniec coś na dziecięce butki. Nie mogłam się powstrzymać. Czyż nie są urocze? 🙂

image

13/14

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close