5 wnętrzarskich pytań o nasze poprzednie mieszkanie

Zanim zacznę na poważnie urządzać się w nowym miejscu i to urządzanie Wam pokazywać, postanowiłam zebrać w jednym miejscu pytania, które pojawiały się o mieszkanie, w którym mieszkaliśmy w Łodzi. Bardzo często pytaliście, gdzie coś zostało zakupione albo co znajduje się na ścianie za telewizorem. Podczas wyprowadzki podpytałam szczegółowo właścicielkę i dziś już mogę Was nakierować w sprawdzone miejsca.

Co jest na ścianie za telewizorem?

Ilości pytań o ścianę za telewizorem nie jestem w stanie zliczyć. Zarówno od Was, jak i od gości, którzy nas odwiedzali. Z daleka wygląda jak betonowe płyty, ale tak naprawdę to beton architektoniczny, w którym zrobiono żłobienia, tak by wyglądał na płyty.

Skąd stoliki kawowe?

Stoliki kawowe zwykle stały jeden w drugim, dzięki czemu wyglądały jak zestaw. Ale to nie zestaw. Większy stolik to popularny LACK z IKEA w kolorze dębu. Mniejszy stolik ma zdejmowaną tacę i został kupiony w JYSKu.

Regał na książki

Regał na książki jest z Agata Meble. Czekaliśmy kiedy Zosia zacznie się na niego wspinać i się nie doczekaliśmy, więc jest całkiem bezpieczny przy dzieciach ;).

Dywan

Dywan to też IKEA. Jak już pisałam we wpisie jak uprać dywan, absolutnie go nie polecam. Cieszę się, że nie będziemy mieli już na głowie utrzymania go w czystości, bo to wyczyn. Strasznie się brudzi i ciężko go odkurzyć. Nigdy więcej :D.

Lampa sufitowa

Lampa sufitowa jest z Castoramy. Dobrze się sprawdzała, choć chyba każdy choć raz nabił sobie o nią guza, ale to nie jej wina, tylko niskiego zawieszenia. Światło dawała raczej klimatyczne, ale gdy włączyliśmy wszystkie oświetlenia w pokoju, to było jasno.

To tyle, jeśli chodzi o najczęściej zadawane pytania o nasze poprzednie lokum, a teraz już mocno działamy by się urządzić w nowym!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close