7 rzeczy #8 – pozdrowienia znad morza!

7 rzeczy, które ostatnio pokochałam i o których bardzo chcę Wam opowiedzieć.  Wykorzystując chwilowe załamanie pogody nad morzem postanowiłam podzielić się z Wami przede wszystkim cudownymi widokami. Plaża i morze działają na mnie bardzo relaksująco. Nie mogę się nim nasycić!

Odpoczywamy we Władysławowie. Sam kurort mnie nie zachwyca, ale morze rekompensuje wszystko. I mimo tego że wakacje zaczęły nam się z przygodami (zepsuty samochód i holowanie do Gdańska), chcemy wycisnąć z nich co najlepsze.

władysławowo-top wladyslawowo-plażawladyslawowo-1władysławowo

Port we Władysławowie. Uwielbiam!

wladyslawowo-port

Port w Pucku. Nieplanowana wycieczka dzięki, której odkryliśmy bardzo ładne miejsce. Wcześniej nie słyszeliśmy o Pucku wiele dobrego, ale okazuje się, że najlepiej przekonać się samemu. Taki kameralny klimat bardzo nam się spodobał.

puck-port puck-panorama

Jedno z małych marzeń – obejrzeć wschód słońca – spełnione! Dla takich chwil warto wstać o 4.00.

władysławowo-wschód-slońcawładysławowo-wschód-slońca-3

Punkt obowiązkowy każdej wyprawy – wysyłanie pocztówek! 

władysławowo-pocztówki

Wczoraj na krótko urlop przeniósł się do Gdyni na See Bloggers. Świetnie było spędzić czas z osobami, które zna się tylko z maili i komentarzy i zobaczyć się z Marysią, Tosią, Martyną, Basią, Anią, Adą, Moniką, Elwirą, Magdą i Agą. A jeśli wybieracie się do Gdyni, to polecam przewodniki stworzone przez Marysię – co zobaczyć w Gdyni i gdzie warto w Gdyni zjeść. Wypróbowaliśmy „Serio” i było pysznie.

see-bloggers

W tematach domowych – jutro w Biedronce zaczyna się promocja na różne artykuły porządkowe. Zachęcam do przejrzenia gazetki, bo może wpadnie Wam coś w oko. Sama przy wcześniejszych tego typu promocjach kupowałam różne drobiazgi.

Przesyłam Wam gorące pozdrowienia i uciekam na kolejny spacer brzegiem morza! Niestety lada moment trzeba będzie wracać, ale cel w postaci naładowanych baterii już jest osiągnięty :).  

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close