7 rzeczy #9

7 rzeczy, które ostatnio pokochałam i o których bardzo chcę Wam opowiedzieć. Ostatnie dwa tygodnie były bardzo udane. Nareszcie skończyłam kilka projektów, inne weszły w ostateczną fazę i już niedługo będę mogła o nich powiedzieć więcej. Nie mogę się doczekać co przyniosą najbliższe dni!

Pracuj Zwinnie – blog o tym by pracować mądrzej a nie więcej, którego współautorem jest mój mąż. Chłopaki działają już od kilku miesięcy i myślę, że to najwyższa pora, by usłyszało o nich więcej osób. Jeśli poszukujecie sposobów by usprawnić swoją pracę, to tam znajdzie mnóstwo przydatnych wskazówek.

pracuj-zwinnie

W lipcu zrealizowałam nowy projekt razem z portalem Homebook. Wiązał się z ogromnym wyjściem poza moją strefę komfortu, bo kręciliśmy tutoriale DIY, a paraliż przed kamerą mam ogromny. Pierwszy z trzech filmów możecie obejrzeć na kanale Homebook.

homebook

Mała rzecz, a cieszy, czyli nowy  ulubiony dodatek w kuchni. Przez kilka miesięcy opierałam się tej tabliczce, ale dłużej nie mogłam ;).

kuchenne-zasady

Moje najnowsze lektury. Jeśli śledzicie mnie na Instagramie, to pewnie są Wam znane, bo to właśnie tam na bieżąco dzielę się ciekawymi pozycjami. Na pewno recenzja przynajmniej jednej z nich pojawi się na blogu. Czytaliście którąś z nich?

lektury

Prezent od Pixers.pl. Naklejki-sówki do kącika naszej Kruszynki ❤ Jestem w nich totalnie zakochana i nie mogę się doczekać kiedy będziemy się urządzać.

sówki

Pomidorki na moim balkonie! A tak naprawdę to na maminym, bo przed wyjazdem do Władysławowa oddałam je pod opiekę mamie. I dobrze zrobiłam, bo kwiaty, mimo że wstawione do wanny z wodą, padły! Wracając do pomidorów, to niesamowicie fajne uczucie zjeść coś, co sami wyhodowaliśmy. A jak się mają Wasze balkonowe ogródki?

pomidorki

Na koniec przypominam ostatnie posty na blogu, bo troszkę ich było w ubiegłym tygodniu :).

Życzę Wam udanego tygodnia i do usłyszenia niedługo! 🙂

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close