7 przydatnych aplikacji, które warto znać

aplikacje, które warto znać

Lubię korzystać z aplikacji, dzięki którym łatwiej mi się funkcjonuje. Niektóre z nich pamiętają za mnie, inne pozwalają mi się zrelaksować, a jeszcze inne umówić się do fryzjera, bez konieczności wykonywania telefonu. Z ich pomocą ogarniam wiele spraw znacznie szybciej i wygodniej. Jestem uzależniona od tej technologii i nic na to nie poradzę, ale jeśli jest przydatna, to nie widzę w tym nic złego.

W ostatnim czasie uzbierało mi się 7 takich aplikacji, które warto poznać i wypróbować. A jeśli będzie Wam mało to polecam poprzednie wpisy:

 ULUBIONE APLIKACJE NA TELEFON #1  ✔ ULUBIONE APLIKACJE NA TELEFON #2

aplikacje, które warto znać

7 przydatnych aplikacji, które warto znać

app  Baby Connect

Aplikacja, z której korzystam najkrócej, ale już ją uwielbiam. Będzie bardzo przydatna rodzicom niemowlaków. Do tej pory karmienia i pory snu notowałam w notesie, ale był to sposób mało precyzyjny. W tej aplikacji można zaznaczyć każdą aktywność dziecka: jedzenie, zmianę pieluszki, sen, nastrój, leki, itp. Wszystko w jednym miejscu, podgląd do statystyk, możliwość udostępnienia aplikacji innym opiekunom, co jest bardzo przydatne, szczególnie gdy np. zostawiamy dziecko pod opieką niani. Ilość opiekunów może być nieograniczona, podobnie jak profili dzieci. Mój absolutny hit ostatnich dni.

Aplikacja jest płatna, ale jeśli monitorujecie w taki sposób swoje dzieci, to warto zainwestować ;).

Zrzut ekranu 2016-05-17 o 21.17.07  Tv Show Tracker

To aplikacja do kontrolowania oglądanych seriali, która została mi polecona przez Was. Dodajemy ulubiony serial i oznaczamy, które odcinki obejrzeliśmy, a które są jeszcze przed nami. Kiedyś wydawało mi się, że jej posiadanie nie jest konieczne, ale teraz zupełnie nie muszę pamiętać, na którym odcinku się zatrzymaliśmy. Bardzo przydatna zwłaszcza, kiedy nie oglądacie seriali regularnie tylko raczej z doskoku.

Zrzut ekranu 2016-05-17 o 21.22.19 Lavito

Aplikacja za pomocą, której możecie umówić się do fryzjera i kosmetyczki. Odkryłam, gdy szukałam manicurzystki w nowej okolicy. Sprawdziłam, przetestowałam i polecam. Fajne jest też to, że wszystkie salony zbierają opinie, więc od razu można zweryfikować ich jakość.

logo_horiz1 Asana

Aplikacja do zarządzania i tworzenia projektów. Szczególnie przydatna, gdy prowadzimy je z innymi osobami, ale w pojedynkę też się świetnie sprawdza. Ma rozbudowane możliwości dzielenia zadań na mniejsze, jest przejrzysta i przy rozbudowanych projektów pobiła Trello, które jest moim ulubionym narzędziem. Jeśli jakieś skomplikowane projekty przed Wami, polecam wypróbować. Ta aplikacja jest dostępna w wersji na komputer.

Zrzut ekranu 2016-05-17 o 21.38.34 Taxi 800-400-400

Najlepsza aplikacja do zamawiania taksówek. Niezależnie czy korzystacie z tego środka transportu na co dzień, to warto mieć ją zainstalowaną, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. Używanie jej jest bezproblemowe, a z innymi aplikacjami tego typu nie mam dobrych doświadczeń. Niestety działa tylko w ramach jednej korporacji i tym samym tylko w miastach, które ta korporacja obsługuje.

Zrzut ekranu 2016-05-17 o 21.44.43 A Color Story

Aplikacja do zdjęć, która ma bardzo zaawansowane możliwości edycji, piękne filtry i efekty. Ostatnio mój numer jeden, jeśli chodzi o obrabianie zdjęć na telefonie. Polecam!

icon175x175 Studio Design

Kolejna aplikacja do zdjęć, której używam głównie do tego, by dodać napisy. Jeśli lubicie bawić się z taką formą edycji koniecznie musicie ją poznać. Można wybierać z gotowych szablonów, tworzyć własne, dodawać przeróżne grafiki i symbole. Ostrzegam, że można się w niej zatracić!

 

Tak wyglądają moje odkrycia z ostatnich miesięcy. A Wy z jakich aplikacji lubicie korzystać? Podrzućcie coś przydatnego :). 

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close