GRUPA na Facebooku – miejsce specjalnie dla Was

dwp-wpis

Dziś przybywam do Was z ważnym newsem i nowym projektem, który mam nadzieję, okaże się pomocny dla nas wszystkich.

Zakładając bloga chciałam by był on przydatny i pomocny wszystkim osobom, które chcą mieć porządek w domu a jednocześnie nie chcą spędzać wielu godzin na sprzątaniu. Myślę, że w dużej mierze się to udaje, a ja ciągle staram się, by każdy wpis był użyteczny i inspirujący. Zawsze też doradzałam w prywatnych wiadomości i szalenie sobie ten kontakt cenię. Jednak taka pomoc ostatnio okazuje się być nieefektywna, a moje odpisywanie na maile pozostawia wiele do życzenia (odpiszę jednak na wszystkie, choć nie wiem jak długo to potrwa!).

Zastanawiałam się jak szybciej pomóc większej ilości osób i myślę, że znalazłam rozwiązanie idealne – grupa na Facebooku. Sama należę do kilku, gdzie panuje cudowna, przyjazna atmosfera (np. grupa Uli Biznes, blogowanie i marketing dla kreatywnych kobiet czy Kasi Project Life 2016 – kreatywne dokumentowanie wspomnień) i taką grupę chciałabym stworzyć.

Dom w porządku – nasze miejsce na Facebooku

Myślę, że taka wspólna wymiana informacji, dzielenie się wiedzą, opiniami o produktach czy szukanie pomocy jak coś wyczyścić będzie korzystne dla nas wszystkich. Spojrzenie na dany problem oczami kilku osób, a nie jednej, będzie dużo bardziej wartościowe. Wierzę, że znajdziecie w tym miejscu rozwiązanie wielu Waszych organizacyjnych problemów. A maile do mnie ciągle możecie pisać ;).

logo-dwp-a

Kliknij w logo, by przejść do grupy

Mam nadzieję, że wszyscy razem zadbamy o domową i przyjazną atmosferę, a przede wszystkim, że znajdziecie tam motywację, inspiracje i odpowiedzi na nurtujące Was pytania :).

To jak, dołączycie?

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close