Jak usunąć plamy z podkładu i innych kosmetyków?

plamy z podkładu

Czy plamy z podkładu i innych kosmetyków kolorowych były dla Was utrapieniem? Jeśli tak, to mam nadzieję, że mój sposób u Was też okaże się skuteczny.

Przetestowałam go na różnych materiałach, zwykle na śladach z podkładu, które powstały podczas zakładania/zdejmowania ubrań. Jak mocno bym nie uważała, to zawsze się ubrudzę, a już szczególnie wtedy, gdy mi się śpieszy. Dlatego na takie sytuacje szukałam sposobu, który mogę zastosować szybko i bez konieczności prania. Szczęśliwie go znalazłam!

Jak usunąć plamy z podkładu i innych kosmetyków kolorowych?

Mój patent na plamy z podkładu czy innych kosmetyków kolorowych jest banalnie prosty, a jednocześnie najskuteczniejszy. Nawet odplamiacz, który radzi sobie z szeregiem innych plam, tutaj się nie sprawdzał.

Na tego typu plamy najlepiej działa płyn micelarny lub płyn/chusteczki do demakijażu. Płatkiem kosmetycznym zmoczonym w płynie pocieram plamę i gotowe. Ważne jest też by zrobić to jak najszybciej (jak to bywa w przypadku każdej plamy). Im świeższa plama tym łatwiej ją usunąć.

Mam nadzieję, że skorzystacie z tego sposobu, a może już z niego korzystałyście? Mnie naprawdę ratuje w wielu sytuacjach!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close