Jesienna ramówka bloga

jesienna-ramowka-bloga

Wczoraj spędziłam bardzo dużo czasu na planowaniu tego, co będzie działo się na blogu w najbliższych tygodniach i postanowiłam zdradzić Wam co nieco z moich planów. Mimo że nie zawsze realizacja tego, co sobie postanowię idzie idealnie i czasem odpuszczam pisanie na kilka dni, to taki szczegółowy plan bardzo mnie motywuje. A pomysłów pełna głowa! Miałam ogromny problem z czego zrezygnować. Mam nadzieję, że wybrane przeze mnie tematy Wam się spodobają!

Jesienne porządki i organizacja przestrzeni na jesień

W zeszłym roku na blogu w temacie jesiennych porządków pojawiły się listy zadań. Ogromnie mnie cieszy, kiedy dajecie znać, że teraz też do nich wracacie . W tym roku będzie więcej praktycznych porad i pomysłów na organizację przestrzeni, tak by pomieścić jesienne akcesoria. Wpisy w tej tematyce w październiku będą pojawiać się mniej więcej raz w tygodniu.

Jesienne dekoracje

Drugą sprawą, którą chciałabym na blogu rozwinąć tej jesieni to DIY. Na początek będą to jesienne dekoracje, dziś nawet nazbierałam materiałów do tworzenia. Ale pojawią się też inne pomysły w moim stylu, czyli prosto, szybko i ładnie.

Jeśli chcielibyście już coś potworzyć to podrzucam wpisy sprzed dwóch lat (a w zeszłym roku nic nie robiłam!):

Planowanie i organizacja czasu

Ostatnio tych tematów było mniej, ale mam już listę pomysłów i będę ją sukcesywnie realizować. Przy okazji analizuję moje sposoby na organizację czasu sprzed porodu. Szczególnie te dotyczące ustalania dnia i moich rytuałów. Część nawet udaje mi się zrealizować, a czytając o innych mocno się śmieję. Myślę też, że najwyższa pora zacząć pracować nad wyrobieniem nowych nawyków, które pozwolą mi się mocniej skupić na sobie.

Lifestylowe niedziele

Być może już zauważyliście, że ostatnio w niedzielę pojawiają się trochę luźniejsze posty. Czasem mam potrzebę się wygadać na inny temat niż sprzątanie, organizacja czy planowanie. Chciałabym pokazać jakieś miejsce, które mnie zachwyciło, może podrzucić przepis, czy o czymś opowiedzieć. Niedziele wydają mi się idealnym dniem właśnie na takie tematy. Nie wiem czy będą się one pojawiać w każdą niedzielę, czy raz w miesiącu. Stawiam tu na wenę i po prostu ochotę do napisania na jakiś temat. A może jest coś co Was interesuje i powinnam poruszyć w takiej „lifestylowej niedzieli”?

W pozostałe dni planuję wpisy minimum dwa razy w tygodniu. Bardzo bym się chciała takiej regularności trzymać i mam nadzieję, że dam radę :).

Mam nadzieję, że taka ramówka na najbliższe tygodnie Wam się spodoba i znajdziecie coś dla siebie 🙂

Zdjęcie zrobione w Borówkowych Domkach
Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close