Podziękowania dla gości – zaprojektuj i zrób

podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości to już element niemal obowiązkowy każdej większej rodzinny uroczystości, miły dodatek i świetna pamiątka dla wszystkich osób, które towarzyszą w wyjątkowym dla nas dniu. 

Lada moment miną dwa lata odkąd dzieliłam się z Wami naszą wizją ślubu i wesela oraz pomysłami na zaproszenia, winietki i podziękowania dla gości (tutaj znajdziecie wszystkie ślubne wpisy). To właśnie te ostatnie wzbudziły Wasz największy zachwyt. Postawiliśmy na nasze zdjęcia w formie małej harmonijki, gdzie zdjęcia układały się w słowo DZIĘKUJEMY. Od tego czasu dostaję mnóstwo pytań o to jak je zrobić i czy nie mam szablonu do udostępnienia.

Nasza wersja była specjalnie projektowana przez mojego męża, nie dało się z niej zrobić projektu uniwersalnego dla wszystkich i też nie byliśmy pomóc każdemu indywidualnie. Gdy w tym roku zbliżający się sezon ślubny spowodował, że w mojej skrzynce zaczęły pojawiać się kolejne zapytania na ten temat, podjęliśmy decyzję, że stworzymy Kreator, który pozwoli zaprojektować Podziękowania Harmonijkowe dla Waszych gości.

podziękowania dla gości

 

Podziękowania dla gości
Kreator Podziękowań Harmonijkowych

Kreator Podziękowań Harmonijkowych to narzędzie, dzięki któremu możecie w kilka minut zaprojektować swoją harmonijkę i otrzymać ją w formie gotowego pliku .pdf do wydruku. Razem z moim małym kreatywnym zespołem pracowaliśmy przez ostatnie dni w pocie czoła by każdy mógł przygotować podziękowania w łatwy i intuicyjny sposób. Mam nadzieję, że się Wam spodoba :). To nie koniec niespodzianek! Wraz z plikiem do druku otrzymacie też dwa poradniki. Jeden w formie pomocowego dokumentu wyjaśniającego wszystkie aspekty przygotowania harmonijki oraz drugi filmowy pokazujący złożenie całości krok po kroku.

Kliknięcie w obrazek poniżej przeniesie Was do specjalnie przygotowanej strony. Tam też znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Zrzut ekranu 2016-05-19 o 17.37.04

Klikając w obrazek przejdziesz do Kreatora Podziękowań Harmonijkowych
podziekowaniaharmonijkowe.pl

 

Mam nadzieję, że teraz już bez problemu przygotujecie podziękowania dla gości w takiej formie :). Będzie mi bardzo miło, jeśli puścicie w świat informacje o Kreatorze Podziękowań Harmonijkowych!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

 • Wspanialy pomysl! Taki drobny gest, a potrafi wywolac usmiech od ucha do ucha 🙂

 • Uważam, że to fantastyczny pomysł i naprawdę piękny gest. 🙂 Ładna pamiątka, która cieszy oko, wywoła uśmiech i na pewno dużo przyjemności, że ktoś o nas pomyślał. 🙂

 • Kasia

  Aniu, my skorzystaliśmy z tego pomysłu rok temu, mieliśmy takich harmonijek do wycięcia i składania ponad 180 sztuk, ale świetnie się przy tym bawiliśmy! Do tego własne winietki, robienie papeterii ślubnej samemu to wspaniałe wspomnienia i cudna pamiątka dla gości, którzy takie gesty bardzo, bardzo doceniają:)

  • Super, cieszę się, że pomysł u Was też się sprawdził 🙂

 • Kreator jest oczywiście świetny – ale nie uważam, żeby takie podziękowania był obowiązkowe, my nic w tej formie nie mieliśmy. Od zbędnego (w moim odczuciu) gadżetu, wolałam zadzwonić z podziękowaniami kilka dni po weselu (zwłaszcza starsi członkowie rodziny to docenili), urządzić parapetówkę, wysłać kartki z podróży poślubnej. A jeśli już – to podziękowania, które można zjeść, na przykład rozdawane pod kościołem ciasteczka 😉

  • Ja np. nie do końca lubię podziękowania, które można zjeść. Tzn. to miły drobiazg, ale wolę rzeczy, które są bardziej trwałe a nie są bibelotem, stąd u nas pomysł na zdjęcia 😉 Na szczęście wybór jest teraz ogromny i każdy może zrobić tak jak lubi najbardziej 🙂

   • Może gdybym kiedyś prowadziła albumy pamiątkowe, wiedziałabym, jak takie podziękowania zagospodarować 😀

    • Ja generalnie od zawsze zbieram zaproszenia, które dostanę, winietki, itp. Wkładałam je nawet do najzwyklejszych albumów ze zdjęciami i strasznie lubię do tego wracać 😀

 • Bardzo wyjątkowy prezent. Niby takie proste, ale ma w sobie coś wyjątkowego.

 • Mnie się już nie przyda 😉 , ale bardzo fajny pomysł na podziękowania. Na pewno polecę go siostrze, która ma w najbliższych planach ślub.:):)

 • Magdara

  Fantastyczne! Do kiedy będzie obowiązywała promocyjna cena w kreatorze?
  Na pewno sobie sprawimy harmonijkę, ale musimy się wstrzymać 2-3 tygodnie, aż brat-fotograf wróci i pomoże nam ze zdjęciami. Zdążymy? 🙂

  • Zdążycie 🙂 Ta cena obowiązuje do końca czerwca 😉

 • DietoNatka

  Wygląda pięknie, aż szkoda mi się zrobiło, że nie mam czasu na wykonanie zdjęć i zamówienie tego cacka, a następnej okazji już nie planuję 😀

  • Można też przy innej okazji, zapraszamy 🙂

 • Pięknie wyglądają harmonijkowe przygotowania. Dziękujemy za program, na pewno kiedyś skorzystamy 🙂

 • Sofia

  Jest 17 czerwca a już sa za 30 zł 🙁

  • Na stronie podziękowań cały czas była informacja do kiedy trwa promocja 😉

Close