Share Week 2016 – blogi, które czytam

share-week-2016

Rzadko dzielę się z Wami moimi ulubionymi blogami czy linkami do ciekawych artykułów w sieci, jednak tej okazji nie mogłam pominąć. Właśnie trwa Share Week 2016, więc i ja dorzucam swoją cegiełkę.

Share Week to akcja wymyślona przez Andrzeja Tucholskiego, która polega na tym, że blogerzy i jutuberzy polecają twórców, których cenią, niezależnie od ich tematyki czy zasięgu. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj na blogu Andrzeja. To mój drugi udział w akcji, a typy z zeszłego roku możecie znaleźć we wpisie Share Week 2015 – moje ulubione blogi ostatniego roku.

Share Week 2016 – blogi, które czytam

Blogów, na które zaglądam jest całe mnóstwo, choć ostatnio bycie na bieżąco jest nieco utrudnione. Dlatego w tym roku postanowiłam wyróżnić te blogi (niestety w ramach akcji można zgłosić tylko trzy), na które zaglądam zawsze i które mają realny wpływ na moje życie. Czytam, analizuję i zmieniam się pod ich wpływem. Mam nadzieję, że znajdziecie coś interesującego również dla siebie.

Edyta Zając | edytazajac.pl

Edyta jest dla mnie wzorem kobiety, która z sukcesem godzi rolę żony, mamy i bizneswomen. Niesamowicie motywuje mnie do działania albo skłania do wielu przemyśleń nad moimi celami i marzeniami. Jej blog inspiruje do pracy nad sobą i zmieniania swojego życia na lepsze.

Codziennie Fit | codzienniefit.pl

Blog Marty Hennig, która jest trenerem personalnym. Codziennie mobilizuje mnie do prowadzenia zdrowego stylu życia, ćwiczeń i dbania o sylwetkę. Znajdziecie tam mnóstwo rad jak schudnąć raz a dobrze i pokochać zdrowe jedzenie na zawsze a nie tylko na czas diety. Marta prowadzi też kanał na YouTubie z treningami i to właśnie z jej pomocą gubię pociążowe kilogramy.

Matka jest tylko jedna | matkatylkojedna.pl

To jedyny blog parentingowy, który czytam. Poczucie humoru Asi przyciąga mnie jak magnes, ale mnóstwo w tym życiowej mądrości. Każdy jej wpis daje mi do myślenia, często weryfikując moje podejście i otwierając oczy na pewne sprawy (jak np. ten o chwaleniu). Do tego Mazury, wieś, kurniki – odpoczywam, gdy czytam!


Wybór tych 3 blogów był dla mnie ogromnie trudny, ale podzielę się z Wami jeszcze miejscami, do których zaglądam z przyjemnością po inspiracje:

  • Spod Kocyka – lifestylowy blog Agnieszki, który uwielbiam za rodzinną atmosferę.
  • Biznesowe Info – też blog Agnieszki, który jest niezwykle pomocny wszystkim freelancerom i osobom pracującym w domu.
  • Basia Szmydt – uwielbiam sposób w jaki Basia opisuje swoje życie, a wpisy o budowie i urządzaniu domu pochłaniają mnie na długie godziny. Do tego sposób w jaki Basia przedstawia serię ulubione w sobotę jest rewelacyjny.
  • WorQshop – kreatywny blog Kasi, który uwielbiam za motywację do prowadzenia Project Life.
  • Kameralna – rady Doroty pomagają mi stworzyć spójną garderobę, a wyzwanie Slow Fashion, które właśnie trwa, dało mi kopa do zaplanowania swojej garderoby.
  • Pani Swojego Czasu – rad Oli dotyczących organizacji siebie w czasie nigdy nie jest za mało.
  • Pracuj Zwinnie – bo lubię pracować zwinnie, zamiast ciężko i wiem, że mój mąż jest w tym specjalistą.
  • Paulina Basta – jestem ostatnią osobą, która chciałaby pracować w korporacji, ale od bloga Pauliny nie mogę się oderwać. Skłania do myślenia, a dobre zasady liczą się nie tylko w korpo.

Tak się mają moje typy. A jakie są Wasze? Znacie wszystkie blogi z mojej listy?

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close