Świąteczne życzenia

świąteczne życzenia

Dziś będzie króciutko, bo spodziewam się, że wszyscy wkraczamy w tę fazę przygotowań, w której nie ma się już tak wielkiej ochoty na spędzanie czasu przed komputerem 🙂

★ Świąteczne Życzenia ★

Chcę Wam wszystkim życzyć wszystkiego dobrego na te Święta, by udało się Wam zmienić tempo – z tego aktywnego na wolniejsze, może zatrzymać się na chwilę, ale przede wszystkim spędzić ten czas tak jak lubicie najbardziej. Celebrować każdą chwilę i ładować baterie. Mój plan na te Święta, to właśnie czas dla bliskich. Ostatnio wiele się działo, zmiany osobiste i blogowe. Moje miejsce w sieci rozwija się w szalonym tempie, co mnie ogromnie cieszy i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Dziękuję za każdy sygnał z Waszej strony, komentarz, polubienie, udostępnienie i to codzienne bycie tutaj ze mną. Ale po wszystkich rewolucjach, które miały miejsce w ostatnim czasie, chcę nabrać sił, by móc po Świętach wrócić do Was ze zdwojoną mocą, realizując wszystkie pomysły i zaplanowane projekty.

I właśnie dlatego myślę, że najpiękniejszym prezentem, który możemy podarować sobie i innym jest czas. Często brakuje go nam na chwilę przyjemności, rozmowę z bliskimi o marzeniach czy codzienne lenistwo. Życzę Wam, byście mogli ten czas podarować osobom bliskim Waszemu sercu i również ten czas dostali w prezencie.


Bardzo miło przygotowywało mi się te Święta razem z Wami i ogromnie Wam za te przygotowania dziękuję! Wracam do Was już po Świętach, a w międzyczasie widzimy się na Instagramie 🙂

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close