Foto Wyzwanie Balancy – dołączysz?

wyzwanie balancy

Taram! Nareszcie mogę zaprezentować Wam wyzwanie, którego realizacja marzyła mi się od niemal roku 🙂 Mam nadzieję, że Wam też się spodoba i dołączycie do mnie. Uwielbiam robić zdjęcia, uwielbiam planować, dlatego chciałam połączyć te dwie rzeczy w jednym wyzwaniu. I o to jest fotograficzne Wyzwanie Balancy, które będzie kręcić się wokół planowania, organizacji i porządku.

#WyzwanieBalancy

Wyzwanie polega na tym, aby codziennie zrobić zdjęcie będące interpretacją jednego z zadań, które znajdziecie niżej. Chciałabym, aby taka forma wyzwania wprowadziła trochę radości i zabawy. Z tego względu oraz powiązania z planowaniem, to cały przebieg będzie miał miejsce na Instagramie mojego sklepu @balancy.me. Tam codziennie będę publikować zdjęcie z przypomnieniem zadania i repostować Wasze zdjęcia. Na profilu @niebalaganka znajdziecie moje interpretacje zdań, bo chciałabym też rozbudzić w sobie kreatywność. A foto wyzwania zawsze to u mnie powodowały. Chcę siebie i Was rozruszać, bo dawno nie mieliśmy okazji do takiej wspólnej zabawy.

Kto może wziąć udział?

Każdy, kto ma ochotę i chciałby się zmierzyć z postawionymi przeze mnie zdaniami w formie zdjęć.

Sprawy organizacyjne!
  • 28 zadań – na każdy dzień lutego przypada jedno zdanie. Nie musicie realizować ich wszystkich, ani w tej konkretnej kolejności. Ale każde kolejne zdjęcie, zwiększa szanse na zdobycie upominku!
  • publikacja zdjęć – zdjęcia publikujcie na Instagramie, koniecznie z #WyzwanieBalancy i oznaczając @balancy.me oraz @niebalaganka na zdjęciu. Dzięki temu na bieżąco będę mogła śledzić Wasz udział w wyzwaniu i repostować zdjęcia.
  • czas trwania – od 1 lutego do 5 marca, włącznie. To jest czas na robienie zdjęć.
  • podsumowanie – Wasze podsumowania będą dla mnie niezwykle cenne, bo jak wspomniałam przygotowałam klika upominków. Takie podsumowanie możecie zrobić w formie albumu na facebooku, wpisu na blogu, folderu na dysku w chmurze, czyli wszędzie tam, gdzie będziecie mogli udostępnić mi Wasze zdjęcia zebrane w jednym miejscu.
  • przesyłanie podsumowań – na Wasze podsumowania czekam do 10 marca, linki zostawicie w komentarzu pod tym wpisem.
Dlaczego warto?

Po zakończeniu wyzwania spośród wszystkich uczestników nagrodzę 3 osoby bonami upominkowymi o wartości 30 zł do mojego sklepu, a zdjęcia pojawią się w podsumowaniu wyzwania na blogu oraz na Instagramie i Facebooku.

Poza tym mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i rozbudzicie swoją kreatywność 🙂

Zadania

Poniżej znajdziecie listę zadań. Nie musicie realizować ich wszystkich ani w konkretnej kolejności, a same punkty możecie zinterpretować w dowolny sposób. Chyba właśnie na to najbardziej czekam – na Wasze spojrzenie.

 

To jak, dołączycie? Pamiętajcie, że startujemy w środę 1 lutego na Instagramie @balancy.me!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close