9 pomysłowych gadżetów do sprzątania

gadżety do sprzątania

 

Pamiętacie jeszcze mój z wpis z gadżetami do organizacji? Nieustannie przeglądam internet w poszukiwaniu rozwiązań do domu i tym razem postanowiłam zebrać kilka pomysłowych gadżetów do sprzątania. Co prawda część z nich to bardziej  kreatywne ciekawostki niż produkty pierwszej potrzeby, ale pooglądać zawsze warto. A może coś wpadnie Wam w oko!

Pomysłowe gadżety do sprzątania

Kosz na śmieci, który sam wciąga kurz

Brzmi jak gadżet idealny. Zebranie wszystkich okruszków podczas zamiatania jest wręcz niemożliwe. Ciekawa jestem czy ten kosz to potrafi.

164aa4f2807f4a977ec30f8f1c283fb0_original

źródło
Gadżet do czyszczenia wazonów i butelek

Mycie szklanych wazonów i butelek może być koszmarem i sama ciągle zastanawiam się nad przetestowaniem tego sprytnego urządzenia. Jedną mniejszą część wrzucamy do środka butelki, drugą magnetyczną przykładamy do zewnętrznej ściany i siłą tarcia czyścimy wszystkie zabrudzenia. Brzmi idealnie, ciekawe jak się sprawdza realnie.

do mycia butelek i wazonów

źródło
Robot czyszczący okna

Jeśli działa tak dobrze jak te podłogowe, to wieszczę mu niezłą karierę.

robot do mycia okien

źródło
Mop zdalnie sterowany

Kiedy go zobaczyłam pomyślałam, że to idealny mop dla mężczyzny :D. Nie wiem czy sama bym go używała, ale mojego męża z nim widzę.

mop zdalnie sterowany

źródło
Muzyczny robot sprzątający

Puchata kuleczka mikrofibry, która wyczyści podłogę przy dźwiękach muzyki.

 

kulka mopująca

źródło
Nakładki na kuchenkę

Szybki sposób na utrzymanie kuchenki w czystości, czyli nakładki z niepalnego materiału. Po gotowaniu trzeba je umyć, ale wydaje się, że to szybsze niż mycie kuchenki.

nakładki na kuchenkę

źródło
Butelka do domowych środków czystości

Butelka zaprojektowana z myślą o naturalnych środkach czystości. Ładnie wygląda i nie ma opcji by pomylić ją z inną butelką, która ma spryskiwacz.

butelka do domowych środków czystości

źródło
Miniklipsy do czyszczenia okularów

Gadżet do torebki dla wszystkich okularników. Nie wiem czy czyści lepiej niż ściereczki do okularów, ale sam pomysł wydaje się być całkiem sprytny.

do czyszczenia okularów

źródło
Odkurzacz Hello Kitty dla dzieci

Gadżet dla dzieci. Jestem bardzo ciekawa czy jego działanie zachęcające do odkurzania trwa dłużej niż przez jedno odkurzanie.

hello kitty odkurzacz

źródło

Jak się Wam spodobały moje znaleziska? Chcielibyście mieć, któryś z tych gadżetów u siebie? 🙂

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close