Masz wrażenie, że cały czas sprzątasz? Domownicy Ci nie pomagają? Bałagan „robi się” sam?
Pragniesz żyć w czystym i uporządkowanym domu?
Nie chcesz poświęcać całego dnia na sprzątanie, ale dotychczasowe próby nie dały trwałych efektów?
„Jak utrzymać porządek na co dzień?”
to praktyczny i konkretny kurs, w którym krok po kroku pokażę Ci, jak mieć porządek każdego dnia
bez wielkich nakładów pracy i z uśmiechem na ustach.
Po zrealizowaniu kursu:
Kurs „Jak utrzymać porządek na co dzień?”
składa się z 6 modułów pełnych konkretnych wskazówek:
do każdego modułu otrzymasz Checklisty, PDF z ćwiczeniami i wskazówkami,
oprócz tego do zamówień złożonych do 22 stycznia dostaniesz Kalendarz Rodzinny 2020 PDF o wartości 29 zł
Każdy z uczestników kursu otrzyma też 20% zniżki na zakup kursu Jadwigi Korzeniewskiej "Zmień nawyki w 30 dni" w edycji 2020".
Od prawie 7 lat z sukcesem przekonuję o tym innych na moim blogu Niebałaganka. Co miesiąc jest tam ze mną ponad 100 tysięcy osób.
Wiem, że czasami ilość spraw i rzeczy do zrobienia wokół domu jest przygnębiająca. Nawet gdy posprzątamy „na błysk”, to bałagan wraca zbyt szybko. Ale wiem też, że możesz cieszyć się porządkiem każdego dnia, choć dziś wzdrygasz się na samą myśl o sprzątaniu. Wiem jak to zrobić!
Stworzyłam ten kurs, aby krok po kroku, pokazać Ci, jak wprowadzić porządek do domu i życia, ale przede wszystkim jak go utrzymać, by nie był tylko stanem przejściowym.
Lubię proste, szybkie i niedrogie rozwiązania, a przede wszystkim cenię sobie czas. Zwłaszcza ten, którego nie muszę spędzać na sprzątaniu. Dlatego nie obawiaj się, że każę Ci wziąć wolne w pracy i sprzątać od rana do nocy. To zupełnie nie moje metody!
Dołączam do kursu!

Sprzedaż trwa jeszcze:
Moduł o nawykach powstał przy współpracy z Jadwigą Korzeniewską, która jest socjolożką, trenerką, panią coach, autorką projektu Laboratorium Zmieniacza. Pomaga osiągać cele bez zadyszki, w zgodzie ze sobą. Jest autorką książek („Ograć nawyki”, „Zmiana nawyków w praktyce”), a także kursów on-line (m.in. „Zmień nawyki w 30 dni”, „Podnieś gotowość do zmiany”).
Każdy z uczestników kursu otrzyma też 20% zniżki na zakup kursu Jadwigi Korzeniewskiej "Zmień nawyki w 30 dni" w edycji 2020, która startuje 27.01.