fbpx

Cześć!

Witam Cię serdecznie w gronie subskrybentów mojego newslettera i dziękuję za Twoją rejestrację 🙂

Tak jak obiecałam będziesz otrzymywać ode mnie 2 razy w miesiącu maila z najważniejszymi wpisami publikowanymi na blogu „Niebałaganka”, newsami i dodatkowymi poradami kierowanymi wyłącznie do subskrybentów newslettera. Mam nadzieję, że pomogą Ci one skutecznie wprowadzić porządek do swojego życia i domu, a przy okazji poznamy się bliżej 🙂

Wierzę, że wszystkie przesyłane przeze mnie informacje uznasz za wartościowe. Gdyby jednak kiedykolwiek okazało się, że zechcesz wypisać się z mojego newslettera, to możesz to uczynić klikając w link widoczny na dole każdego e-maila, który ode mnie otrzymasz.

WAŻNE: dodaj proszę mój adres e-mail ania@niebalaganka.pl do listy swoich kontaktów. W przeciwnym wypadku moje maile mogą trafiać do SPAMU. Pamiętaj też, że zawsze o wysłaniu newslettera poinformuję na moich profilach na Facebooku i Twitterze.

Będę Ci bardzo wdzięczna, jeśli zechcesz włączyć się w dyskusję pod wpisami, które pojawiają się na blogu. Staram się tam na bieżąco rozmawiać z Czytelnikami i rozwiewać różne wątpliwości.

Jeszcze raz dziękuję Ci za zapisanie się na mój newsletter i wierzę, że decyzja ta będzie miała pozytywny wpływ na Twoją organizację i motywację.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, zawsze możesz do mnie napisać maila:
ania@niebalaganka.pl

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Ania Legenza
niebalaganka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.