Nowe produkty 2019 – ankieta

Dziś przychodzę do Was z prośbą o wypełnienie ankiety. Ankiety, w której zdradzam troszkę o projektach, które siedzą mi w sercu i w głowie, i które chciałabym realizować w najbliższych miesiącach. Wiem jednak, że zajęcie się nimi wszystkimi w tym samym czasie nie jest możliwe, dlatego będę wdzięczna, jeśli podpowiecie mi, które z nich z Waszej perspektywy są wyjątkowo ekscytujące. Dziękuję!

Praca, własne projekty i blogowe współprace

Dzisiejsza ankieta jest doskonałą okazją do zaproszenia Was na zaplecze bloga, przybliżeniu projektów składających się na obraz mojej pracy oraz mojego podejścia do współprac.

Nigdy nie ukrywałam, że blog jest moją pracą, która wyrosła z pasji. Doceniam to każdego dnia. Możliwość zarabiania na własnej kreatywności jest nie do przecenienia. Poza Niebałaganką tworzę markę Piękne Przydatne. To przede wszystkim planery, które pomagają planować zgodnie z moją filozofią. Piękne Przydatne będzie się zmieniać i wierzę, że pokochacie te zmiany – obraz marki mam na kilka lat do przodu. Jest też kurs, w którym razem pracujemy nad utrzymaniem porządku w domu. I wreszcie są współprace na blogu z innymi markami.

Współprace

Wszystko, co polecam na blogu w ramach współprac jest przeze mnie sprawdzone, dokładnie przetestowana, ale też ukochane. Jestem wierna tym produktom w moim życiu, choć bywa, że gdy się zużyją sięgam po coś innego. Wiem, że na sprzęty z mojego polecenia wydajecie niemałe pieniądze, np. na pralkę czy suszarkę Electroluxa i jestem szczęśliwa, gdy cały czas dostaję sygnały, że jesteście tak samo zakochani w sprzęcie jak ja. Dlatego też na blogu nie pojawiają się recenzje innych marek, choć średnio raz w miesiącu propozycja z nową pralką spływa na moją pocztę. Mimo że nie mam zakazu konkurencji w umowie, to po prostu jestem im wierna.

Czasem myślę, że mogłabym robić takie sprzętowe porównania, ale to też nie do końca stoi w zgodzie ze mną. Często pytacie jak dany sprzęt sprawdza się, np. po roku używania, czy nadal jestem zadowolona. A w takim wypadku nie miałabym możliwości tego sprawdzić. Moja dusza rozsądnej minimalistki zawsze mówi: tylko jedna rzecz danego rodzaju. Szczególnie dotyczy to sprzętów typu odkurzacz czy pralka.

IKEA, z którą regularnie współpracuję od 2016 roku, to też moja ukochana marka. Nie wiem czy jest inna, która filozofią, produktami, podejściem tak bardzo pasowałaby do mnie Ani Niebałaganki. Uwielbiam od zawsze. Choć kupuję też dodatki do domu czy meble w innych sklepach, to jednak IKEA jest numerem jeden.

To samo dotyczy środków czystości. W ramach bloga promowałam dwie marki, ale przetestowałam ich naprawdę wiele. Tylko, że o większości z nich nigdy nie powiedziałam, bo wiem, że na rynku są lepsze produkty a sama do tych więcej nie wrócę.

Nie chcę tego zmieniać. Choć nie wykluczam współprac z dotychczasowymi markami, ani z nowymi, to przede wszystkim chcę, by szła za tym wszystkim wartość. Wartość dla Was. Żeby te współprace pomagały realizować mi pomysły, które mam zapisane w notesach.

Co dalej?

Obecnie mam taki etap w życiu, który nazywam przygotowaniem. Przed porodem drugiej Córeczki, postanowiłam, że czas po jej narodzinach będzie wolniejszy. Prowadzenie własnego biznesu, który w 90% stoi na osobistym blogu, wyklucza totalne wyłączenie się z pracy. Wiedziałam jednak, że niemożliwe jest w tym czasie realizowanie wszystkiego co siedzi mi w głowie, w takim tempie i z taką samą regularnością. Życie dodało mi do tego kilka awarii bloga, programów do automatycznej publikacji postów, które nie opublikowały tego co wcześniej zaplanowałam i życiowe zawirowania, więc zwolniłam. Przygotowuję się. Wsłuchuję się w siebie, weryfikuję. Bardzo doceniam ten czas, bo wiem, że dobre przygotowanie da mi dobre działanie.

Napisałam Wam o tym, bo Wy też jesteście nieodłączną częścią bloga. Bez Was tego wszystkiego by nie było i chcę byście mieli świadomość, co w mojej głowie i sercu siedzi :). Ale też po to, byście mieli wpływ na produkty i projekty, nad którymi pracuję.

Jeśli doczytaliście do końca, a nie wypełniliście ankiety, to bardzo Was o to proszę:

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close