O BLOGU

NIEBAŁAGANKA to czołowy blog o prowadzeniu domu, który istnieje od 2013 roku. Jest on skierowany do kobiet, które cenią sobie szczęśliwe, dobre życie i chcą czerpać przyjemność z dbania o dom.

Na blogu znajdziesz informacje:

  • jak zorganizować otoczenie, by panował w nim ład i porządek
  • jak planować codzienność, by znaleźć czas na to, co dla Ciebie ważne
  • jak sprzątać szybko i skutecznie, tak by nie spędzać na sprzątaniu całego życia

oraz pomysły na celebrowanie czasu z bliskimi, triki ułatwiające wykonywanie domowych czynności, łatwe i szybkie metamorfozy, piękne dekoracje oraz recycling dzięki, któremu stare przedmioty dostają nowe życie.

.O AUTORCE

Cześć! Nazywam się Ania Legenza, jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu. W listopadzie 2017 roku podjęliśmy decyzję, że rzucamy wszystko i przeprowadzamy się z Łodzi w Beskidy. Właśnie jestem w trakcie naszej wymarzonej przeprowadzki.

Nie musi być perfekcyjnie, ale kiedy wszystko w domu ma swoje miejsce łatwiej jest być otwartym na codzienne wyzwania i czerpać z życia pełnymi garściami.

Lubię proste, szybkie i niedrogie rozwiązania, a przede wszystkim cenię sobie czas. Zwłaszcza ten, którego nie muszę spędzać na sprzątaniu. Pracuj lepiej a nie ciężej, to dewiza, którą staram się wprowadzić do mojego życia. Sprawdza się nie tylko w pracy, ale też podczas dbania o dom. Bo czyste i zorganizowane wnętrze wcale nie wymaga ogromnych nakładów czasu.

Jestem wielką miłośniczką:

  • aromatycznej kawy i świeżo wyciskanych soków
  • projektów DIY
  • ślicznych biurowych gadżetów (notatników, organizerów, długopisów, itd.)
  • książek, które wnoszą coś do mojego życia
  • długich spacerów po lesie i relaksu na łonie natury
  • gustownych dodatków i elementów wyposażenia wnętrz

Kiedy nie piszę bloga, pewnie spaceruję z moją Córeczką, gram w planszówki z mężem albo dbam o nasze wspomnienia wklejając zdjęcia do albumu.


Robimy Piękne Przydatne rzeczy

Od zawsze uwielbiam przedmioty, które można określi jako piękne i przydatne. Ładne, ale jednocześnie praktyczne. Nie ozdoby, które się kurzą, ale towarzyszące nam w codziennym życiu. Takie rzeczy kocham, takie chcę tworzyć i takie polecać.

Razem z moim Sebastianem tworzymy projekty pod marką Piękne Przydatne. Znajdziesz tu produkty, które pomogą wprowadzić porządek do Twojego życia i domu.

KONTAKT

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadać mi pytanie, albo po prostu powiedzieć „cześć”, napisz do mnie na adres:

ania@niebalaganka.pl


Wszelkie propozycje współpracy bardzo proszę kierować na adres:

wspolpraca@niebalaganka.pl

Moją ofertę dotyczącą współpracy i aktualne statystyki można znaleźć tutaj.

Close