Podcast. Planowanie w kryzysie – odcinek pilotażowy!

Dziś zapraszam Was na coś, jak na mnie, nietypowego. Podcast!

Od dobrych kilku miesięcy, albo nawet lat, Sebastian przekonywał mnie, że powinniśmy nagrywać nasze samochodowe rozmowy i różnymi wnioskami i przemyśleniami dzielić się ze światem. Nie lubię swojego głosu na nagraniach, więc uparcie mówiłam „NIE”, ale w tym roku, w końcu dałam się przekonać. I dziś zapraszam Was na odcinek pilotażowy naszego wspólnego podcastu „Co w domu piszczy”.

W tym odcinku opowiadamy o planowaniu w kryzysie.

Jakiś czas temu obiecałam Wam wpis o tym jak planować w sytuacjach kryzysowych. Ale tak się składa, że za każdym razem, gdy chcę ten wpis dokończyć i opublikować, właśnie taka sytuacja kryzysowa pojawia się w naszym życiu. Stwierdziliśmy więc, że właśnie o tym jak planujemy w sytuacjach kryzysowych nagramy podcast. Może w ten sposób nie skusimy losu ;).

Z tego odcinka dowiesz się:

  • czym dla nas jest kryzys
  • czy warto planować w kryzysie
  • jak planujemy w sytuacjach kryzysowych, na czym się skupiamy, z czego rezygnujemy

Skąd pobrać podcast:

Odsłuchanie podcastu jest możliwe tutaj, na blogu – wystarczy nacisnąć ten czerwony przycisk, przez konto SoundCloud, a także na Spotify. Jeśli taka forma Wam się spodoba, to rozważymy dodawanie podcastów również w inne miejsca.

A! Dajcie głośność na max, bo sprzęt nas trochę zawiódł, a nie chcieliśmy z jego publikacją dłużej zwlekać.

„Co w domu piszczy” – czyli trochę więcej o samym podcaście

Tematyka podcastu będzie kręcić się wokół tego, co znacie z bloga: organizacji, planowania i sprzątania oraz tego jak to się przekłada na nasze realne życie. Chciałam jednak, by nie było to tylko moje spojrzenie, ale również inna – męska perspektywa. Wśród moich Czytelniczek przeważają kobiety, ale większość z Was dzieli swoją życiową przestrzeń z drugą połową. I choć w takiej sytuacji plan i działanie w pojedynkę jest ok, to najlepsze efekty daje działanie razem.

W luźnych pomysłach na kolejne tematy mamy, np. rozmowę o tym jaka jest współczesna pani domu oraz co zmienia w życiu pies i jak się na jego obecność przygotować. Jesteśmy też otwarci na Wasze sugestie :).

Jest też mniej ważny powód naszego wspólnego nagrywania – wolę słuchać podcastów w formie rozmowy, bo mnie nie usypiają ;).

Czekamy na Wasze komentarze i opinie, bo to czy będziemy nagrywać kolejne odcinki zależy od tego, czy macie ochotę ich słuchać. Dajcie znać!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close