fbpx

Asystentka Niebałagankowej Ekipy

Szukam osoby, która sprawi, że zamiast tonąć w morzu drobnych sprawunków, wreszcie będę mogła włożyć 100% w pisanie i rozwój bloga. Jeśli jesteś w stanie obdzwonić kilka firm w poszukiwaniu najlepszej oferty, zrobisz research na zadany temat, a do tego czujesz klimat social mediów i potrafisz dogadywać się z ludźmi, to chętnie powitam Cię w Niebałagankowej Ekipie.

Potrzebuję osoby, która dobrze czuje to, co dzieje się wokół bloga i z którą będę nadawać na tych samych falach. Musimy się dobrze dogadywać, dlatego na tym etapie mam dla Ciebie ankietę, która pomoże mi lepiej Cię poznać. Nie ma dla mnie znaczenia wykształcenie, wolę poznać Twoje dotychczasowe doświadczenia. Szukam osób zaangażowanych, kreatywnych i elastycznych. Nie chcę pracy „odtąd, dotąd”, bo sama tak nie działam.

Oferuję zdalną pracę w ustalonej ilości godzin w wygodnej dla Ciebie formie zatrudnienia. 80% komunikacji między nami odbędzie się mailowo / zdalnie. Super jeśli mieszkasz w Łodzi, ale nie jest to warunek konieczny. Mówię TAK zarówno Paniom jak i Panom, studentom i etatowcom 😉

Rekrutacja odbędzie się dwóch etapach. Pierwszy to ankieta, do której możesz dotrzeć klikając niżej. Drugi etap to zadanie, które prześlę do wybranych kandydatów. Pierwszy etap trwa do 28.01.2017, o szczegółach etapu drugiego dowiesz się drogą mailową nie później niż do 06.02.2017.

WAŻNE!

Z powodów zdrowotnych zaproszenia do drugiego etapu rekrutacji zostaną wysłane do końca tygodnia.

 

Pierwszy etap rekrutacji ZAMKNIĘTY,
z wybranymi kandydatami skontaktuję się drogą mailową.

Biorąc udział w powyższej ankiecie wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.