Taca DIY z ramki na zdjęcie

Taca DIY

Dziś mam dla Was kolejną bardzo prostą dekorację do domu. Tacę DIY zrobioną ze zwykłej ramki na zdjęcie. Zamarzyła mi się taka na stoliku kawowym. Najprościej byłoby ją kupić, ale nie mogłam znaleźć odpowiadającej mi rozmiarem i patrząc na ramkę na zdjęcie, stwierdziłam, że spisze się w tej roli znakomicie.

Zależało mi na tym by pasowała wielkością do stolika, ale też by była maksymalnie minimalistyczna. Biała ramka na zdjęcie okazała się być idealna.

Taca DIY

Do jej wykonania potrzebne będą:
  • ramka na zdjęcie
  • nożyczki
  • materiał lub papier
  • ewentualnie klej

IMG_2014

Przygotowanie tacy:

Wykorzystałam materiał, który miałam w domu, a całe przygotowanie polegało na obłożeniu nim tektury. Wszystko zajęło mi 5 minut. Materiał można przykleić od spodu, ale krótko przycięty dobrze się trzyma. Wykorzystać można oczywiście ozdobny papier, grafiki czy duże zdjęcia.

Taca DIY

A tak prezentuje się gotowa taca

IMG_2012taca DIY

Ja jestem zadowolona z efektu, sprawdza się również podczas używania. Najbardziej cieszy mnie jednak to, że kolejny raz udało mi się wykorzystać coś co miałam w domu i bez żadnych kosztów stworzyć potrzebny gadżet.

A Wam jak się podoba? Skusicie się na takie wykorzystanie ramki na zdjęcie? 🙂

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close