Cześć!
Jestem Ania i witam Cię serdecznie na moim blogu. Rozgość się i czuj jak u siebie.

Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu.  Lubię piękne i zadbane wnętrza, dlatego chciałabym się podzielić moimi próbami i sposobami na pozbycie się bałaganu z domu.  W końcu miejsce, gdzie spędzamy najwięcej czasu i przede wszystkim odpoczywamy, powinno być przyjazne dla oka i zachęcać do relaksu.

Tworzenie od zawsze było obecne w moim życiu, ciągle coś malowałam, przerabiałam i psułam :). Teraz staram się naprawiać, udoskonalać i tworzyć od zera rzeczy przydatne i piękne.  Scrapbooking skradł moje serce, ale próbuję swoich sił również w decoupage i przerabiam wszystko, co zasługuje na drugie życie ;)  Chętnie dzielę się moją twórczością i mam nadzieję, że uda mi się zarazić Cię choć trochę moim kreatywnym patrzeniem na świat. 

Uwielbiam DIY (zrób to sam) i wykorzystuję je nie tylko do tworzenia dekoracji i rzeczy, które towarzyszą mi na co dzień, ale też podczas dbania o dom. Próbuję tzw. babcinych sposobów, a te, które są niezawodne znajdziesz na moim blogu.

Moim największym marzeniem jest stworzenie szczęśliwej rodziny, zamieszkanie z nią w pięknym, zorganizowanym domu i celebrowanie życia małymi rzeczami. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować - zapraszam :)