O Mnie

o mnie

Cześć!

Nazywam się Ania Legenza i witam Cię serdecznie na moim blogu. Rozgość się i czuj jak u siebie.

Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu. Lubię piękne i zadbane wnętrza, dlatego chciałabym się podzielić moimi próbami i sposobami na pozbycie się bałaganu z domu. W końcu miejsce, gdzie spędzamy najwięcej czasu i przede wszystkim odpoczywamy, powinno być przyjazne dla oka i zachęcać do relaksu.

Tworzenie od zawsze było obecne w moim życiu, ciągle coś malowałam, przerabiałam i psułam :). Teraz staram się naprawiać, udoskonalać i tworzyć od zera rzeczy przydatne i piękne. Chętnie dzielę się moją twórczością i mam nadzieję, że uda mi się zarazić Cię choć trochę moim kreatywnym patrzeniem na świat.

Uwielbiam DIY (zrób to sam) i wykorzystuję je nie tylko do tworzenia dekoracji i rzeczy, które towarzyszą mi na co dzień, ale też podczas dbania o dom. Próbuję tzw. babcinych sposobów, a te, które są niezawodne znajdziesz na moim blogu.

Moim największym marzeniem jest stworzenie szczęśliwej rodziny, zamieszkanie z nią w pięknym, zorganizowanym domu i celebrowanie życia małymi rzeczami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, to zachęcam Cię do zapoznania się ze stroną Moje gościnne wpisy, gdzie znajdziesz wpisy mojego autorstwa, które pojawiły się u innych, znakomitych blogerek.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować pisz śmiało: ania@niebalaganka.pl. Znajdziesz mnie również na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Pintereście, Bloglovin i Google+.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną i z moim blogiem zapoznaj się proszę ze stroną współpraca.

Close