fbpx

Cześć, tu Ania!

Czaruję wnętrza, robię metamorfozy i tworzę DIY.  Widzę potencjał tam, gdzie na pierwszy rzut oka go nie ma i zawsze znajdę sposób na to, aby mieszkało się piękniej i lepiej. Uwielbiam projekty DIY, proste i szybkie rozwiązania oraz organizację. 

Od 10 lat prowadzę tego bloga, gdzie dzielę się inspiracjami, wiedzą i poradami. Poruszam tematy związane z urządzaniem i organizacją wnętrz, tworzeniem projektów zrób to sam, planowaniem codzienności, patentami na szybkie i skuteczne porządki. Kocham ułatwiać sobie i innym życie. Skrawki mojej codzienności i backstage działań znajdziesz na Instagramie @niebalaganka.

Kiedyś uwielbiałam planować, a nawet prowadziłam z mężem własną markę papierniczą – wiele moich tekstów z tego czasu znajdziesz na blogu. Dzisiaj podążam głównie za „wewnętrznymi gilgotkami” i tym, co sprawia mi radość, choć niewątpliwie planowanie pozwoliło mi dojść do tego miejsca. W styczniu 2023 roku spełniliśmy nasze wielkie marzenie: kupiliśmy dom i dzięki temu mogę swobodnie realizować moje kreatywne wnętrzarskie marzenia. Remontujemy się bez pośpiechu, robiąc sami tyle, ile możemy. Hasło: „małe kroki budują wymarzone miejsce” najbardziej trafnie opisuje to jak powstaje nasz dom.

Mieszkam w przepięknym miejscu, na wsi w Beskidzie Wyspowym. Przeprowadziliśmy się tu z Łodzi w 2018 roku, niemal z dnia na dzień idąc za głosem serca. Kocham tę bliskość natury. Uczy mnie ona pokory, dopasowania życia do jej rytmu. W związku z tym często spotkasz mnie patrzącą w niebo lub wędrującą po górskich szlakach.

Życie na wsi, mniej bodźców i hałasu sprawiło, że mogę być też bliżej siebie. Dzięki temu zaczęłam świadomie wyczuwać energię miejsc i widzieć, jak ją mogę poruszyć i zaprosić tę pożądaną. To było ze mną od dawna i przejawiało się np. poprzez Wyzwanie #OczyszczamPrzestrzeń, które jest znakiem rozpoznawczym bloga. Dziś z dużą świadomością i uważnością potrafię poruszyć energię miejsca, tak aby odmienić je nie tylko wizualnie, ale też zaprosić do niego więcej pozytywnych wibracji.

Zapraszam Cię do mojego świata. Mam nadzieję, że znajdziesz tu wiele inspiracji do urządzenia swojego domu, tak aby było pięknie, funkcjonalnie i bez bałaganu.

Skorzystaj z tego, co tworzę

Wnętrza

Moją ogromną pasją jest projektowanie wnętrz. Jeśli czujesz, że jestem osobą, która może pomóc Ci odkryć potencjał Twojego domu bądź mieszkania, zobacz w jaki sposób możemy wspólnie podziałać.

E-booki

E-booki dostępne w moim sklepie to kompleksowe poradniki dotyczące ekologicznego sprzątania, tworzenia domowych środków czystości oraz utrzymania porządku w domu. Który z nich Cię zainteresuje?

Współpraca na blogu

Masz produkt, który chciałbyś/-abyś pokazać mi i mojej społeczności? Napisz z propozycją na adres wspolpraca@niebalaganka.pl.

Masz pytania, pomysły? Napisz do mnie!

ania@niebalaganka.pl

Moja ekpia

Tego miejsca nie byłoby, gdyby nie nasza zgrana ekipa. Sebastian od początku istnienia bloga wspiera mnie we wszystkich pomysłach oraz dba o jego piękny i funkcjonalny wygląd. Nasze kreatywne zapędy temperują dzieci: Zosia, Hela, Jasio, a pies Jaskier troszczy się o to, żeby zawsze było co posprzątać. Do zobaczenia w kolejnych blogowych tekstach i na szlakach Beskidu Wyspowego!

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.