fbpx

O mnie

Cześć, jestem Ania! Czaruję wnętrza, robię metamorfozy i tworzę DIY.  Widzę potencjał tam, gdzie na pierwszy rzut oka go nie ma i zawsze znajdę sposób na to, aby mieszkało się piękniej i lepiej. Uwielbiam projekty DIY, proste i szybkie rozwiązania oraz organizację. 

Obecnie mieszkam w przepięknym miejscu, na wsi w Beskidzie Wyspowym. Przeprowadziliśmy się tu z Łodzi w 2018 roku, niemal z dnia na dzień idąc za głosem serca. Kocham tę bliskość natury. Uczy mnie ona pokory, dopasowania życia do jej rytmu. W związku z tym często spotkasz mnie patrzącą w niebo lub wędrującą po górskich szlakach. 

Od prawie 10 lat prowadzę tego bloga, gdzie dzielę się inspiracjami, wiedzą i poradami. Poruszam tematy związane z urządzaniem i organizacją wnętrz, tworzeniem projektów zrób to sam, planowaniem codzienności, patentami na szybkie i skuteczne porządki. Kocham ułatwiać życie sobie i innym. Skrawki mojej codzienności i backstage działań znajdziesz na Instagramie @niebalaganka.

Zapraszam Cię do mojego świata. Mam nadzieję, że znajdziesz tu wiele inspiracji do urządzenia swojego domu, tak by było pięknie, funkcjonalnie i bez bałaganu.

Moje projekty

Projektowanie wnętrz

Moją ogromną pasją jest projektowanie wnętrz. Nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych. Jeśli czujesz, że jestem osobą, która może pomóc Ci odkryć potencjał Twojego domu bądź mieszkania, zobacz w jaki sposób możemy wspólnie podziałać.

eBooki

Ekologiczne sprzątanie i tworzenie domowych środków czystości, było obecne w moim jeszcze przed czasami blogowania. Całe moje doświadczenie i wiedzę związaną z tworzeniem domowych środków czystości zebrałam w eBookach z najlepszymi przepisami.

Niebałagankowa Ekipa

Tego miejsca nie byłoby, gdyby nie nasza zgrana ekipa. Sebastian od początku istnienia bloga wspiera mnie we wszystkich pomysłach oraz dba o jego piękny i funkcjonalny wygląd. Nasze kreatywne zapędy temperują dzieci, a pies Jaskier troszczy się o to, żeby zawsze było co posprzątać.

    Ania

    Autorka

  • Sebko Avatar

    Sebko

    Współprace i backstage

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.