Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Ania Legenza. Jestem twórczynią bloga Niebałaganka i założycielką marki Piękne Przydatne, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Pasjonatką fotografii i kawy. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu.

Moją misją jest pokazanie, że żyjąc w czystym i zorganizowanym domu łatwiej jest być otwartym na codzienne wyzwania i czerpać z życia pełnymi garściami.

Bloga Niebałaganka.pl piszę od ponad 6 lat. W tym czasie skończyłam studia, wyszłam za mąż, zostałam mamą dwóch wspaniałych dziewczyn i niesfornego psa Jaskra. Razem z mężem otworzyliśmy własną markę Piękne Przydatne z produktami do organizacji, a blog z pasji przerodził się w pracę. W międzyczasie rzuciliśmy wszystko, wyjechaliśmy z Łodzi w Beskidy i tu budujemy nasz dom. Mimo zmieniających się okoliczności i nowych wyzwań, niezmiennie przekonuję się, że porządek w domu, to porządek w życiu.

Na blogu poruszam tematy związane z organizacją życia i otoczenia, planowaniem codzienności, patentami na szybkie i skuteczne porządki. Ale przede wszystkimi pokazuję jak porządek w domu przekłada się na tworzenie pełnego i szczęśliwego życia w zgodzie ze sobą. Znakiem rozpoznawczym bloga jest wyzwanie #OczyszczamPrzestrzen, podczas którego pozbywamy się tego, co przestało nam służyć, po to by zrobić miejsce na nowe doświadczenia, rzeczy, okazje.

Jestem zwolenniczką podziału obowiązków, dlatego co rok pytam moich czytelników o to jak dzielą się obowiązkami w rodzinie i przeprowadzam wywiady z inspirującymi parami, o tym jak organizują sobie codzienne życie.

Moje produkty

Pod marką Piękne Przydatne razem z Sebastianem tworzymy produkty, z których sami chcielibyśmy korzystać. Cenimy sobie rozwiązania praktyczne i eleganckie. Wkładamy serce by nasze produkty właśnie takie były.

Planery

„Planuj rodzinnie, żyj pięknie” to hasło przyświeca naszemu planowaniu.

Szkolenia i eBooki

Krok po kroku pomogą wprowadzić porządek do domu.

Zespół

Tego miejsca nie byłoby, gdyby nie nasz zgrany team. Sebastian od początku istnienia bloga wspiera mnie we wszystkich pomysłach oraz dba o jego piękny i funkcjonalny wygląd. Ostatnio pełni też rolę mojego managera.

  • Ania

    Ania

    Autorka

  • Sebko Avatar

    Sebko

    Współprace i backstage