fbpx

O mnie

Nazywam się Ania Legenza, jestem projektantką wnętrz. Tworzę piękne i funkcjonalne wnętrza, w których łatwo utrzymać porządek. 

Uwielbiam proste, szybkie i niedrogie rozwiązania. Jestem miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu to porządek w życiu. Jestem zafascynowana życiem blisko natury i na co dzień odkrywam jej uroki. Od ponad 9 lat prowadzę bloga www.niebalaganka.pl, gdzie dzielę się inspiracjami, wiedzą i poradami. Skrawki mojej codzienności i backstage wszystkich działań pokazuję na Instagramie @niebalaganka.

W tym czasie zostałam mamą trójki dzieci, energetycznego psa Jaskra
i z dnia na dzień przeprowadziłam się z Łodzi na wieś w Beskidzie Wyspowym. Razem z mężem przeprowadzamy remont domu, który stał się centrum naszego świata.

Na blogu poruszam tematy związane z urządzaniem i organizacją wnętrz, tworzeniem projektów zrób to sam, planowaniem codzienności, patentami na szybkie i skuteczne porządki. Ale przede wszystkimi pokazuję jak porządek w domu przekłada się na tworzenie pełnego i szczęśliwego życia w zgodzie ze sobą. 

Przez kilka lat razem z mężem prowadziliśmy własną markę papierniczą Piękne Przydatne i tworzyliśmy autorskie planery. Rok 2020 przyniósł wiele zmian w moim życiu i postanowiłam wrócić do realizacji mojego marzenia, które schowało się pod zewnętrznymi oczekiwaniami – do projektowania wnętrz. Stąd też na blogu dziś to właśnie wnętrzarskie metamorfozy, projekty DIY i organizacja przestrzeni, grają główną rolę. 

Zapraszam Cię do mojego świata. Mam nadzieję, że znajdziesz tu wiele inspiracji do urządzenia swojego domu, tak by było pięknie, funkcjonalnie i bez bałaganu.

Moje projekty

Projektowanie wnętrz

Moją ogromną pasją jest projektowanie wnętrz. Nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych. Jeśli czujesz, że jestem osobą, która może pomóc Ci odkryć potencjał Twojego domu bądź mieszkania, zobacz w jaki sposób możemy wspólnie podziałać.

eBooki

Ekologiczne sprzątanie i tworzenie domowych środków czystości, było obecne w moim jeszcze przed czasami blogowania. Całe moje doświadczenie i wiedzę związaną z tworzeniem domowych środków czystości zebrałam w eBookach z najlepszymi przepisami.

Niebałagankowa Ekipa

Tego miejsca nie byłoby, gdyby nie nasza zgrana ekipa. Sebastian od początku istnienia bloga wspiera mnie we wszystkich pomysłach oraz dba o jego piękny i funkcjonalny wygląd. Nasze kreatywne zapędy temperują dzieci, a pies Jaskier troszczy się o to, żeby zawsze było co posprzątać. O językową poprawność blogowych artykułów dba Beata.

 • ania team

  Ania

  Autorka

 • Prokropka_podcast

  Beata

  Korekta

 • Sebko Avatar

  Sebko

  Współprace i backstage

Aktualizuje…
 • Brak produktów w koszyku.