Ruszyła trzecia edycja mojego kursu „Jak utrzymać porządek na co dzień”

Chcesz w końcu cieszyć się życiem bez bałaganu? Teraz masz na to idealną okazję!

Niecały rok temu zapraszałam Was do pierwszej edycji kursu i muszę przyznać, że nogi miałam jak z galarety. Mimo że wiedziałam, że wiedza z kursu działa w realnym życiu, tylko trzeba ją wdrożyć, to cała reszta była wielką niewiadomą.

Wszystko się zmienia. Dziś mam tremę, ale jestem pewniejsza, bo po każdej edycji kursu dostaję zapewnienia od kursantek, że u nich moja maksyma „porządek w domu to porządek w życiu”, też działa.

Od tej pierwszej edycji zmieniło się także wiele w moim życiu. Wtedy nasz status to była rodzina 2+1, dziś to 2+2+pies. I kolejny raz mogłam przekonać się, czy i jak bardzo, moje sposoby działają na to, by porządek nie był tylko stanem przejściowym.

Moje dzieci brudzą, bałaganią, ząbkują, chorują, pies linieje w ogromnych ilościach, a my z Sebastianem ogarniamy różne kryzysy, które pojawią się w naszym życiu. Pomiędzy tym wszystkim pracujemy, cieszymy się ze wspólnych chwil, robimy co w naszej mocy, by spełniać nasze marzenia i… mamy porządek w domu. A nawet jeśli wkradnie nam się do domu chaos, to szybko się go pozbywamy.

Dlatego kolejny raz, zapraszam Was do udziału w kursie „Jak utrzymać porządek na co dzień”. Sprzedaż potrwa do 28 lutego, ale w obecnej cenie jest dostępny do 20 lutego.

Szczegóły kursu

Wszystkie szczegóły (ceny, spis treści, opinie) znajdziecie wchodząc na niebalaganka.pl/kurs/ lub klikając obrazek poniżej:

Ocena satysfakcji uczestników poprzednich edycji to aż 96%.

W ramach kursu dostaniesz dostęp do 6 modułów (blisko 200 slajdów) i ćwiczeń (14 różnych wyzwań i pomocy).

Dowiesz się m.in. jak:

  • Nie zagracić swojej przestrzeni.
  • Wprowadzić dbanie o dom jako naturalny element Twojej codzienności.
  • Radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.
  • Wypracować nawyki, które pomogą Ci utrzymać porządek.
  • Organizować rzeczy, by nie bałaganić.
  • Rozmawiać z rodziną, by każdy czuł, że dom to wspólne dobro.

Oraz wiele innych kwestii związanych z dbaniem o dom i utrzymaniem w nim porządku.

Tak, by wreszcie wizja wieczoru w wygodnym fotelu, z kubkiem ulubionego napoju i wyraźnym odczuciem „ogarniam” była spełniona.

Kurs jest wypchany praktycznymi radami. Znajdziesz w nim gotowe listy kontrolne, pytania naprowadzające Cię na odpowiednie dla Ciebie rozwiązania, konkretne przykłady, a także podcast ze specjalistką od grywalizacji i wyrabiania nawyków Jadwigą Korzeniewską.

Każdy z uczestników kursu otrzyma też 20% zniżki na zakup kursu Jadwigi „Zmień nawyki w 30 dni (Zosie Samosie)”.

Każdy z modułów wysyłam mailowo co piątek, począwszy od 1 marca. Sebastian zadbał o projekt, by treści poznawało się przyjemnie i bezproblemowo.

Co ważne, zakup kursu to też moja dostępność podczas jego trwania. Zawsze możesz do mnie napisać ze swoimi problemami, wątpliwościami, ale też podzielić się sukcesami. Jestem tu po to, byśmy mogły pracować razem.

Zapraszam do wspólnej nauki!

niebalaganka.pl/kurs

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close