Nowa odsłona Niebałaganki

nowa odsłona niebałaganki

Witajcie na nowym blogu! A właściwie to starym, tylko w nowym ubranku. Nareszcie wprowadziliśmy (razem z moim mężem, który jak nikt inny przekłada moją wizję w żywy projekt) zmiany, które chodziły za mną już od roku.

Ponad dwa lata temu Niebałaganka przeszła dużą metamorfozę, ale poprzedni wygląd z czasem przestał do mnie pasować. W zeszłym roku zapragnęłam niewielkich zmian, ale gdy zaczęliśmy nad nimi pracować, to urodziła się wizja większych, bliskich temu, co widzicie w chwili obecnej. Pojawienie się na świecie naszej Córy sprawiło jednak, że blogowe porządki przesunęliśmy w czasie, ale bardzo nie mogłam się ich doczekać!

Co nowego?

W zasadzie nowe jest wszystko i powiem Wam, że bardzo bardzo mi się to podoba! Obecny wygląd w 100% odzwierciedla mnie, moje poczucie estetyki, jest funkcjonalny i daje mi również możliwość wprowadzania różnych zmian w zależności od potrzeb. Jest nowe logo, małe odświeżenie w kategoriach, pionowe miniatury. Lekko, świeżo, czysto, czyli tak jak lubię. Kilka drobiazgów jeszcze czeka na wprowadzenie, ale są tu już niuanse, których mam nadzieję, nie zauważycie ;).

Nowy wygląd jest jeszcze w fazie testów, cały czas wprowadzamy zmiany i będziemy wdzięczni za Wasze sugestie i wskazówki. Mam nadzieję, że nadal będziecie się tutaj dobrze czuć i szybko przyzwyczaicie się do tej zmiany. A na pamiątkę przypomnienie jak było wcześniej. Czuję ogromną moc nowej energii i wierzę, że przełoży się to na znacznie większą ilość wpisów 🙂

Niebałaganka-wersja2.0

Oczywiście nie może obyć się bez podziękowań dla mojego męża, który stworzył ten szablon od zera i sprawił, że moja wizja wyglądu bloga stała się tak realna. Dziękuję za pracę po nocach, mimo zmęczenia i dbanie o to, by każdy szczegół był idealny ❤

I jak Wam się podoba? 🙂

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close