Winietki na naszym weselu

807px top - spersonalizowane winietki na stół diy

Sezon ślubny w pełni, więc przybywam do Was z kolejnym naszym ślubnym pomysłem i mam nadzieję, że spodoba Wam się tak bardzo jak podziękowania dla gości. Winietki – tradycyjne, ale jednak każda inna i niepowtarzalna, bo spersonalizowane.

807px - spersonalizowane winietki na stół diy

Zależało nam na tym, by wszystkie elementy graficzne były ze sobą spójne, dlatego winietki nawiązywały elementem wstążki do zaproszeń. Dla Pań wstążka była w kolorze łososiowym, dla Panów w niebieskim.

Główną “atrakcją” winietek były powitania gości wpisane we wstążki. Staraliśmy się by każde z nich było dopasowane do osoby i by jak najmniej z nich się powtarzało. Dotyczyły m.in. udanej zabawy i radości z  tego, że są z nami w tak ważnym dla nas dniu. Gościom pomysł się spodobał, bo zabierali ze sobą winietki na pamiątkę i nie raz usłyszeliśmy, że to świetny pomysł. To bardzo miłe!

807px spersonalizowane winietki na stół diy wszystkie

Po drugiej stronie winietek był nasz monogram i data ślubu 🙂

807px spersonalizowane winietki na stół diy

P.S. Już nie mogę się doczekać nowej odsłony bloga, gdzie zdjęcia będą większe, większe i wszystkie szczegóły w końcu widoczne!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close