Co zobaczyć i gdzie dobrze zjeść w Łodzi?

co zobaczyć i gdzie dobrze zjeść w Łodzi

Dziś zapraszam Was do poznania blogerskiego projektu, w którym miałam ostatnio przyjemność uczestniczyć – Przewodnika Blogerów po ich miastach :).

Lubię Łódź. Lubię odkrywać jej uroki i teraz to właśnie tu jest moje miejsce. Tempo tego miasta nie jest nieustającą gonitwą, ale jednocześnie zawsze coś się dzieje. Dlatego kiedy Marysia Żona modna dała mi znać, że druga część Przewodnika Blogerów po ich miastach jest w przygotowaniu, bez wahania zdecydowałam się dołączyć i opisać najpiękniejsze miejsca w Łodzi.

Wybierając się w podróż, rzadko kiedy korzystam z typowych przewodników. Znacznie częściej o urokach danego miejsca dowiaduję się od znajomych lub od Was. Dzięki temu trafiam w miejsca pyszne i sprawdzone, a często też znane tylko mieszkańcom. Z tego powodu chęć dołączenia do projektu, który ma na celu stworzyć taki przyjazny przewodnik była jeszcze większa. Przewodnik blogerów po ich miastach jest wyjątkowy i niepowtarzalny, bardzo subiektywny. Kilkanaście blogerek opisało swoje miasta zabierając nas na spacer po ich ulubionych miejscach! Dokładnie tak jakby zwiedzanie odbywało się w towarzystwie dobrych znajomych.

Przewodniku… znajdziecie między innymi moją Łódź, z którą jestem bardzo związana, choć nie jest moim rodzinnym miastem. Jeśli jesteście ciekawi co według mnie warto zobaczyć i gdzie dobrze zjeść w Łodzi zachęcam do pobrania. A w podróż po innych europejskich miastach zabiorą Was:

Szczecin – Adrianna Fliszewska i Lidia Suska
Sopot – Kasia Antończyk
Gdańsk – Justyna Malinowska
Malbork – Kasia Kędzierska
Bydgoszcz – Martyna Bobkowska
Poznań – Katarzyna Zbrojkiewicz
Opole – Gosia Adamska
Bielsko – Biała – Ewelina Pysz
Strasburg – Magda Szupiluk
Paryż – Natalia Kędzia
Barcelona – Agnieszka Mikoś
Pomysł i redakcja – Maria Kunicka

Pobierz Przewodnik blogerów po ich miastach cz. II

pdf mobi

 Jeśli przewodnik okaże się dla Was wartościowy, będzie nam bardzo miło, gdy dacie nam o tym znać. Przyjemnego korzystania!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close