Ulubione aplikacje na telefon ostatnich miesięcy

przydatne aplikacje na telefon

Pierwszy wpis, w którym dzieliłam się z Wami moimi ulubionymi aplikacjami na telefon przez bardzo długi czas był w pierwszej piątce najchętniej czytanych artykułów na blogu. Ciągle jest wysoko, a ja w ostatnim czasie okryłam kolejne przydatne aplikacje, z których z przyjemnością korzystam. Właśnie to, że są przydatne spowodowało, że i tym razem chcę się nimi z Wami podzielić.

przydatne aplikacje na telefonTo co moje

Aplikacja, która służy do przechowywania paragonów. Robimy jego zdjęcie, dodajemy opis (kiedy, gdzie kupione, z jakiej okazji, cenę) i już, zawsze mamy pod ręką. Przydatna w kontrolowaniu wydatków, ale też wtedy gdy chcemy zachować paragon ze względu na gwarancję. Trzymanie paragonów w pudełkach, szafkach, torebkach, nie jest już potrzebne.

przydatne aplikacje na telefon Stocard

Coś dla miłośników kart lojalnościowych. Jedna aplikacja, w której możemy zgromadzić wszystkie posiadane przez nas karty do ulubionych sklepów. A do tego ich ogromny wybór: spożywcze, z biżuterią, dodatkami do domu, ubraniami, ale można też ręcznie dodać inny sklep. Problem portfela wypchanego kartami znika. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Zrzut ekranu 2015-03-05 o 16.41.33 DressUp!

Aplikacja, która pomaga ogarnąć garderobę. Możemy w niej zorganizować szafę, ubrani i tworzyć z nich zestawy.  Jest pomocna, choć nie rozwiązuje zakupowych problemów i na początku trzeba poświęcić trochę czasu, by wszystkim ubraniom zrobić zdjęcia. Z DressUp! korzystam na iPhonie, ale na Androida jest ładniejszy odpowiednik MyDressing.

Zrzut ekranu 2015-03-05 o 16.42.10Candy Camera

To aplikacja z innej dziedziny niż pozostałe, ale to ją zdecydowanie lubię najbardziej. Jest to aparat z pięknymi filtrami i efektami, którym można robić wyjątkowe zdjęcia w czasie rzeczywistym, ale też dodać efekt później. Zwykle ograniczam się w obróbce zdjęć jedynie do rozjaśnienia i poprawienia kontrastu, gdy potrzebuję uzyskać nietypowy klimat, jest niezastąpiona.

Mam nadzieję, ze te propozycje też przypadną Wam do gustu, a przede wszystkim okażą się przydatne 🙂 Jeśli macie swoich ulubieńców, to koniecznie mi o nich napiszcie!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close