Ulubione aplikacje na telefon

ulubiona aplikacje na adroida

Wpis o ulubionych aplikacjach do zarządzania czasem i zadaniami spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem z Waszej strony, dlatego postanowiłam pokazać Wam moje ulubione aplikacje na telefon uprzyjemniające życie. Pominęłam te oczywiste, jak Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, które pewnie znacie i te wspomniane w poprzednim wpisie. Mam nadzieję, że wskazane przeze mnie okażą się dla Was ciekawą nowością. Oczywiście czekam też na Waszych ulubieńców 😉 Ahh…, prawie bym zapomniała, mam telefon z Androidem 🙂

Polska-Niezwykla-logo-140576 Polska Niezwykła

To moja ulubiona wakacyjna aplikacja, dzięki której można odkryć ciekawe miejsca okolicy, w której się znajdujemy. Wyszukujemy je używając GPSa albo wpisując nazwę miejscowości. Rozwiązuje problem, gdzie tu się ruszyć na niedzielny spacer i przy okazji zobaczyć coś ciekawego. Największy plus to możliwość poznania historii każdego miejsca. I są to prawdziwe historie, prześwietliłam wszystkie w moim rodzinnym mieście i okolicach.

insta place Insta Place

To taka wersja Instagrama, dzięki której można przeobrazić zdjęcie w „pocztówkę” z miejsca, w którym jesteście. Jest mnóstwo różnych skórek do wyboru, można dodać tekst, do tego data, godzina, nazwa lokalizacji, w której jesteście. Tutaj przykładowe zdjęcie ozdobione za pomocą tej aplikacji, pocztówka z mojego balkonu.

line deco Line Deco

Line Deco to aplikacja, dzięki której ozdobicie swój telefon. Znajdziecie tam piękne tapety i niestandardowe ikony. Naprawdę można przepaść w poszukiwaniach idealnego dla nas stylu. Możemy je pobierać pojedynczo lub w zestawach. Wcześniej miałam różne aplikacje tego typu, ale Line Deco idealnie trafia w mój kobiecy gust.

promocje w telefonie Promocje w telefonie

Aplikacja odkryta przez totalny przypadek. Zwykle nie klikam w akcje „może Cię zainteresuje”, ale w tym przypadku nie żałuję, że dałam się skusić. Ta aplikacja informuje nas o najnowszych gazetkach promocyjnych ze wszystkich sklepów. Nie jestem łowcą promocji i stawiam na planowane zakupy, ale lubię mieć świadomość, co można dostać w okazyjnej cenie. Dlatego raz w tygodniu sprawdzałam elektroniczne wersje gazetek na stronach internetowych sklepów, w których lubię robić zakupy. Teraz już nie muszę, bo aplikacja sama mnie powiadamia, że jest aktualna gazetka. Możemy otrzymywać powiadomienia ze wszystkich dostępnych sklepów lub tylko z tych, które nas interesują. Polecam, bo jest bardzo wygodna i pomaga zminimalizować ilość niechcianej makulatury w domu.

ikea Ikea Lista Zakupów

Oprócz Karty Ikea Family w telefonie korzystam z aplikacji Ikea Lista Zakupów. Przeglądając produkty na stronie internetowej dodaję je do listy zakupów, a po synchronizacji z telefonem, mam wszystko co wybrałam po ręką. I chodząc po sklepie jestem pewna, że oglądam ten produkt, który spodobał mi się na stronie. Można je też odhaczać z listy skanując kod kreskowy, ale z tej opcji korzystam rzadko.

mobile_mpk-140x140 Mobile MPK

Bardzo fajna aplikacja z rozkładami jazdy dla osób podróżujących komunikacją miejską. Jej największą zaletą jest to, że działa w wersji offline i może obsługiwać wiele miast jednocześnie. Znajdziecie w niej rozkłady aż dla 50 miast, więc nawet jeśli mieszkacie w mniejszym mieście, to warto ją sprawdzić.

clean-master-01-535x535 Clean Master

Aplikacja, dzięki której zaprowadzicie porządek w telefonie. Oczyści pamięć, pozbędzie się zbędnych plików, podpowie, z których programów rzadko korzystacie, więc może trzeba by je usunąć. I sama wie kiedy trzeba zrobić porządki. Ideał.

 UnknownSpotify

Korzystam z niej w telefonie i na komputerze. Prawie cała muzyka w jednym miejscu, świetne playlisty, obserwowanie znajomych i możliwość odkrywania muzyki, która zawsze mi się podoba (nie wiem jak oni to robią :D).

Te aplikacje są zdecydowanie moim ulubionymi, ale ciągle szukam i testuję nowe. Nadal nie znalazłam ideału do zarządzania finansami, więc liczę na Wasze podpowiedzi w tej kwestii. Dajcie znać czy zachęciłam Was do pobrania którejś z nich na telefon!

Zobacz drugą część wpisu, poświęconą przydatnym aplikacjom na telefon
Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close