Podziękowania dla gości – zaprojektuj i zrób

podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości to już element niemal obowiązkowy każdej większej rodzinny uroczystości, miły dodatek i świetna pamiątka dla wszystkich osób, które towarzyszą w wyjątkowym dla nas dniu. 

Lada moment miną dwa lata odkąd dzieliłam się z Wami naszą wizją ślubu i wesela oraz pomysłami na zaproszenia, winietki i podziękowania dla gości (tutaj znajdziecie wszystkie ślubne wpisy). To właśnie te ostatnie wzbudziły Wasz największy zachwyt. Postawiliśmy na nasze zdjęcia w formie małej harmonijki, gdzie zdjęcia układały się w słowo DZIĘKUJEMY. Od tego czasu dostaję mnóstwo pytań o to jak je zrobić i czy nie mam szablonu do udostępnienia.

Nasza wersja była specjalnie projektowana przez mojego męża, nie dało się z niej zrobić projektu uniwersalnego dla wszystkich i też nie byliśmy pomóc każdemu indywidualnie. Gdy w tym roku zbliżający się sezon ślubny spowodował, że w mojej skrzynce zaczęły pojawiać się kolejne zapytania na ten temat, podjęliśmy decyzję, że stworzymy Kreator, który pozwoli zaprojektować Podziękowania Harmonijkowe dla Waszych gości.

podziękowania dla gości

 

Podziękowania dla gości
Kreator Podziękowań Harmonijkowych

Kreator Podziękowań Harmonijkowych to narzędzie, dzięki któremu możecie w kilka minut zaprojektować swoją harmonijkę i otrzymać ją w formie gotowego pliku .pdf do wydruku. Razem z moim małym kreatywnym zespołem pracowaliśmy przez ostatnie dni w pocie czoła by każdy mógł przygotować podziękowania w łatwy i intuicyjny sposób. Mam nadzieję, że się Wam spodoba :). To nie koniec niespodzianek! Wraz z plikiem do druku otrzymacie też dwa poradniki. Jeden w formie pomocowego dokumentu wyjaśniającego wszystkie aspekty przygotowania harmonijki oraz drugi filmowy pokazujący złożenie całości krok po kroku.

Kliknięcie w obrazek poniżej przeniesie Was do specjalnie przygotowanej strony. Tam też znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Zrzut ekranu 2016-05-19 o 17.37.04

Klikając w obrazek przejdziesz do Kreatora Podziękowań Harmonijkowych
podziekowaniaharmonijkowe.pl

 

Mam nadzieję, że teraz już bez problemu przygotujecie podziękowania dla gości w takiej formie :). Będzie mi bardzo miło, jeśli puścicie w świat informacje o Kreatorze Podziękowań Harmonijkowych!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close