Moje wielkanocne dekoracje na ostatnią chwilę

diy-dekoracje-wielkanocne

Uwielbiam wprowadzać do mojego otoczenia różne sezonowe akcenty, a wiosna i Wielkanoc to czas kiedy zaczynam na nowo. Po zimowym zaspaniu zaczynam działać tak naprawdę. I choć w tym roku wszystko jest na ostatnią chwilę, to mimo wszystko czuję, tę budzącą się na nowo energię i znów zaczynam patrzeć na większość spraw z optymizmem.

Zostało kilka dni do Świąt, a ja zabrałam się totalnie na ostatnią chwilę za kilka świątecznych dekoracji wykorzystując to co miałam w domu. Padło na świeże kwiaty, które ubóstwiam i za ich sprawą przyciągam do siebie wiosnę.

Moje wielkanocne dekoracje

Zrobiłam mini wazoniki z wydmuszek. Pokazywałam Wam je już w zeszłorocznych inspiracjach i nie mogłam sobie odmówić wykonania ich w tym roku. Proste, szybkie i bardzo efektowne.

diy-dekoracje-wielkanocne-9

diy-dekoracje-wielkanocne-5

diy-dekoracje-wielkanocne-6

Drugą dekorację zabieram ze sobą na Święta do rodzinnego domu, ale cieszyła moje oczy już teraz. Jajeczka ozdobione kwiatami, wyglądają cudnie, choć nie są zbyt trwałe. Będą idealną dekoracją do świątecznego śniadania.

diy-dekoracje-wielkanocne-10

diy-dekoracje-wielkanocne-2

diy-dekoracje-wielkanocne-3

diy-dekoracje-wielkanocne-4

A w takim otoczeniu do Was piszę :). Miałam sadzić rzeżuchę, z małych styropianowych jajeczek kupionych w Pepco zrobić mini girlandę i trochę większy stroik, ale brakło czasu. Mimo wszystko te drobne akcenty bardzo mnie cieszą i dzięki nim czuję Święta.

diy-dekoracje-wielkanocne-7

A jak u Was? Na jakie dekoracje postawiliście? Jeśli znajdziecie chwilę wrzućcie zdjęcia w komentarzach 🙂

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close