Do zrobienia w marcu i kwietniu – domowe cele!

Mamy 20 marca a ja właśnie usiadłam, by podzielić się z Wami moimi planami na ten miesiąc. No cóż, ostatnio jestem w totalnym niedoczasie, ale postanowiłam sobie dać ten miesiąc na to, by się ogarnąć w nowym miejscu i (jakby) w nowym życiu. O tym jak ten nasz pierwszy miesiąc tutaj wygląda, napiszę Wam pewnie po Świętach, a na razie motywuję siebie i Was do tego, by wycisnąć z niego ile tylko się da!

Te moje miesięczne plany są takim drogowskazem do tego, by zmierzać w wyznaczonym kierunku i nie zapomnieć o różnych ważnych dla mnie aspektach. Ostatnio np. odpuściłam trochę sferę „dbania o siebie” i nie robię hybryd. Mój domowy zestaw wyjechał przy przeprowadzce i mam półtora miesiąca odwyku od dbania o paznokcie, mimo że to dla mnie jeden z ważnych elementów kobiecości. Pora znów się ogarnąć!

Do zrobienia w marcu i kwietniu – domowe plany, cele i wyzwania

Kalendarz Rodzinny zajdziecie w moim sklepie lub otrzymacie zapisując się na newsletter

Moje plany tym razem obejmują marzec i kwiecień, bo pewnie te miesiące trochę zleją mi się w jeden. Ale marzec to ten miesiąc, w którym chcę maksymalnie wyrobić swoją rutynę, by od kwietnia działać na 100%.

 1. Urządzić domowe biuro
 2. Urządzić salon
 3. Urządzić pokój Zosi
 4. Przemalować sypialnię (jest zielona!)
 5. Przemalować krzesła i kilka mniejszych rzeczy
 6. Umówić się do fryzjera
 7. Umówić się do kosmetyczki
 8. Zrobić hybrydy
 9. Rozpocząć pracę nad ważnym projektem blogowym, który ze względu na przeprowadzkę trochę został w tyle
 10. Zacząć wcześniej wstawać
 11. Czytać jedną książkę w tygodniu
 12. Uporządkować dokumenty
 13. Zrobić ziołowy ogródek
 14. Kupić nowe kwiaty doniczkowe do domu
 15. Wrócić do uzupełnienia i prowadzenia Project Life
 16. Jak najczęściej zwiedzać okolicę

Chcę działać! Bardzo tego potrzebuję i mocno wierzę, że najbliższy czas właśnie taki będzie! A jak u Was? Jakie plany na ten miesiąc?

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close