Kalendarz Rodzinny 2018 i rzeczy, które kocham


Jedną z podstawowych zasad sprawnego funkcjonowania naszej rodziny jest zaplanowanie i wpisanie do kalendarza wszystkich wydarzeń, wyjść, okazji, wyjazdów, posiłków i rytuałów, czyli tak naprawdę czasu na odpoczynek i relaks. Bez tego działamy sobie trochę po omacku. Zamiast gotowania jest dostawa jedzenia, zamiast czasu na nasze pasje jest gonienie za zadaniami, a o ważnych wydarzeniach przypominamy sobie z dnia na dzień.

Zapisanie wszystkich tych spraw w naszym wspólnym rodzinnym kalendarzu wprowadza porządek do naszego życia. Bez niego czuję się jak bez ręki. A świadomość, że to już trzeci rok, kiedy będzie z nami napawa mnie do dumą :).

 Wiem, że musieliście trochę poczekać na tegoroczną edycję i kalendarz na styczeń.  Ostatnie zawirowania sprawiły, że nie wszystko szło zgodnie z planem, ale dziś już go dla Was mam. Odmieniony, ładniejszy, ale ciągle bardzo funkcjonalny! Tutaj możecie zobaczyć jak go dokładnie używam.

Kalendarz Rodzinny 2018

Tak jak w zeszłym roku, tak i teraz możecie mieć kalendarz rodzinny do wydrukowania na cały rok od razu. Jest on dostępny w moim sklepie – KLIK klik. W pakiecie dostaniecie 3 wersje:

  • plik .pdf, z którego możecie wydrukować kalendarz w dowolnym formacie, np. w drukarni wielkości A3 na grubszym papierze
  • plik .pdf do domowego wydruku, kalendarz na jeden miesiąc znajduje się na dwóch kartkach A4, dzięki czemu drukując go na zwykłej drukarce, możecie go skleić i mieć w większym formacie nie wychodząc z domu
  • plik z kalendarzem w sprytnym i wygodnym formacie A4

W porównaniu z poprzednią wersją jest odrobinę więcej koloru, w miejscu na notatki znajdziecie podgląd kolejnego miesiąca (ale cały czas format jest odpowiedni do tego, by przykleić w tym miejscu notesik). Zaznaczone są też wszystkie wolne i świąteczne dni :).

Kalendarz Rodzinny na styczeń 2018

Niezmiennie jednak będę wysyłać Wam Kalendarz Rodzinny na kolejny miesiąc w newsletterze. Jeszcze dziś trafi do Waszych skrzynek (a jeśli dziś się zapiszecie, to pewnie jutro).

Zapisz się na newsletter i otrzymuj co miesiąc kalendarz rodzinny do wydrukowaniaZmiany, zmiany, zmiany!

A na koniec kilka słów o zmianach związanych z produktami. W październiku myśląc o tym  jakie powinny być produkty, które tworzymy pomyślałam, że piękne i przydatne . Od zawsze uwielbiam przedmioty, które można tak scharakteryzować. Ładne, ale jednocześnie praktyczne. Nie ozdoby, które się kurzą, ale towarzyszące nam w codziennym życiu. Takie rzeczy kocham, takie chcę tworzyć i takie polecać.

To było „oświecenie” jakiego potrzebowałam, ale też wywróciło całe nasze dotychczasowe działania do góry nogami. Dzisiaj jednak mogę Wam oficjalnie powiedzieć, że razem z moim Sebastianem tworzymy projekty pod nową marką PięknePrzydatne. Oprócz Kalendarza Rodzinnego w sklepie znajdziecie dziś planer biurkowy z układem tygodnia znanym Wam z balancy.calendar oraz kwartalnik do druku. Lada moment pojawią się kolejne produkty: różne akcesoria czy etykiety na słoiczki z przyprawami.

Po znacznie dłuższym przestoju niż planowaliśmy wracamy z nowym i mam nadzieję, że te rzeczy okażą się przydatne, również dla Was :*

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close