Bądźmy w kontakcie – Newsletter

Bardzo sobie cenię osobisty kontakt z Wami, dlatego zdecydowałam się na kolejny krok w naszej internetowej znajomości. Newsletter!

Pomysł na stworzenie newslettera zrodził się w mojej głowie dosyć dawno, ale wmawiałam sobie, że nie mam czasu przygotowywać go na takim poziomie jakbym chciała. Aż w jeden styczniowy poranek, po prostu go opracowałam 🙂 Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mają profile w mediach społecznościowych, a dodatkowo fejsbuk ogranicza zasięg zamieszczanych wpisów, dlatego zdecydowałam się na newsletter. Mój specjalny, kreatywno-motywujący list do Was, który będzie wpadał prosto do Waszych skrzynek mailowych.

Newsletter powstał z myślą o osobach, które lubią mojego bloga i chcą być na bieżąco z tym co się u mnie dzieje, ale nie mają czasu bądź profili na portach społecznościowych, by właśnie tam śledzić blogowe newsy. Liczę na to, że dzięki takiej formie komunikacji poznamy się lepiej.

Newsletter planuję wysyłać do Was nie częściej 2 razy w miesiącu, bo sama najbardziej lubię właśnie te, które otrzymuję z taką częstotliwością. Dzięki temu nie zaspamuję Wam skrzynki i mam pewność, że dam radę przygotować go na najwyższym poziomie.

W Newsletterze znajdziecie:

  • wpisy, które ostatnio pojawiły się na blogu
  • wpisy, o których chciałabym Wam przypomnieć
  • krótkie porady niepublikowane na blogu
  • konkursy dostępne tylko dla osób subskrybujących newsletter
  • troszkę prywaty, czyli co się u mnie ostatnio działo
Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close