4 pomysły na Wielkanocne dekoracje DIY

image

Święta coraz bliżej, a ja tej wiosny ograniczam się do bazi i ciętych kwiatów. Na szalone dekoracje skuszę się pewnie w rodzinnym domu, ale w ramach relaksu postanowiłam znaleźć dla Was proste i efektowne Wielkanocne dekoracje DIY. Mam nadzieje, że Wam się spodobają!

1. WAZONIKI Z WYDMUSZEK

Ten pomysł zauroczył mnie totalnie. Miałam (i nadal mam) ochotę rzucić wszystko i zabrać się za ich przygotowanie. Bardzo podobają mi się świeże kwiaty w wydmuszkach, niekoniecznie wiszące w oknie. Można je wstawić w podstawki na jajka i też będą wyglądać pięknie. Cały tutorial znajdziecie tutaj.

2. PISANKI ZAWIESZONE NA GAŁĘZIACH

Taka świąteczna dekoracja królowała u mnie w zeszłym toku, tylko gałęzie zamieniłam na bazie. W tej wersji przepiękne są pisanki pomalowane akwarelami. Bliżej możecie je obejrzeć tutaj.

3. PISANKOWY WAZON

Kolejny zachwyt i wierzę, że bardziej trwały niż wersja z bombkami (mówiłam Wam, że połowę z nich wtedy wytłukłam?). Pomysł znalazłam tutaj.

4. WIELKANOCNY OBRAZ Z ZAJĄCEM

Ten zając mnie oczarował pewnie ze względu na puchaty ogon 🙂 Prosta i radosna dekoracja, o której więcej przeczytacie tu.

Mam nadzieję, że moje dzisiejsze DIY znaleziska przypadły Wam do gustu i skusicie się na wykonanie któregoś z nich 🙂 

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close