Wyniki konkursu #4lataNiebałaganki

Cały poprzedni tydzień świętowałam 4 urodziny bloga. Potrzebowałam takiej odskoczni od głównej-sprzątaniowej tematyki i motywacji do codziennego pisania. To trochę taki świeży start, zwłaszcza, że w planach mam kilka nowości, których do tej pory nie było. Mam nadzieję, że w ciągu dwóch miesięcy będę mogła zdradzić i pokazać Wam więcej. Ciesze się, że urodzinowe wpisy Wam się spodobały, szczególnie ten mężowy, ale to mnie akurat wcale nie dziwi :).

Czas ogłosić wyniki urodzinowego konkursu! Z jednej strony bardzo lubię robić konkursy, a z drugiej, gdy przychodzi do wyboru zwycięzcy, to myślę sobie „po co mi to było”. Chciałabym nagrodzić każdego tak samo i wybór zawsze jest trudny. A odpowiedzi na pytanie, co zmieniło się w Waszym w życiu pod wpływem bloga, zawsze łapią mnie za serce. Zawsze. Dlatego bardzo dziękuję każdemu, kto mi o tej zmianie napisał. Nie tylko w konkursie, ale również w prywatnych mailach i wiadomościach. Bo ostatecznie o tę zmianę chodzi i jeśli mogę do niej zainspirować, to jestem mega szczęśliwa!

Wyniki konkursu #4lataNiebałaganki

Nasze rodzinne grono zadecydowało, że urodzinowy konkurs wygrywa Agata. Agato, odezwij się na ania@niebalaganka.pl i dogadamy szczegóły mojego przyjazdu :).


Wszystkie urodzinowe wpisy

Jeśli przegapiliście, to podrzucam Wam spis wszystkich urodzinowych wpisów


Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspólne świętowanie!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close