Balancy.me – start sklepu i mój kalendarz w przedsprzedaży!

13

To dzisiaj! Zgodnie z zapowiedzią ruszamy z Balancy.me! Nareszcie mogę Wam zdradzić co mi chodziło po głowie od kilkunastu miesięcy, nad czym ostatnio skupiłam mnóstwo energii i jakie mam dalsze niebałagankowe plany :).

Od początku tworzenia tego miejsca chciałam, żeby było ono przydatne dla osób takich jak ja. Kobiet, które lubią porządek, ale jednocześnie nie chcą każdej wolnej chwili spędzać na sprzątaniu. Które chcą mieszkać w uporządkowanym domu nie rezygnując przy tym ze swoich pasji, pracy czy zainteresowań. Ponad rok temu opublikowałam na blogu projekt kalendarza, z którego korzystam, dostosowanego w 100% do moich potrzeb. Zapowiedziałam też wtedy, że pracuję nad fizycznym produktem, który pojawi się w sprzedaży pod koniec zeszłego roku. Pisząc tamte słowa byłam do tego przygotowana w siedemdziesięciu procentach i nie sądziłam, że coś może stanąć mi na drodze. Stanęło bardzo dużo, a ja idąc na wiele kompromisów, tworząc produkt, który nie do końca spełniał moje oczekiwania i tak nie wyrobiłabym się z premierą w obiecanym czasie. Dlatego odpuściłam, na chwilę.

W międzyczasie zostałam mamą i musiałam nauczyć się mojej organizacji od nowa. Był to też dla mnie czas weryfikacji życiowych planów i ustalenia tego, co naprawdę chcę robić w życiu. Czy stawiać wszystko na jedną kartę i stać się pełnoetatową blogerką, czy jednak działać tak jak do tej pory. Postanowiłam jednak zaryzykować i robić to, co kocham, czyli dzielić się przydatną wiedzą i doświadczeniem.

Wraz z tą decyzją wrócił do mnie temat kalendarza i innych fizycznych produktów, które pomogą w codziennych obowiązkach, organizować czas i przestrzeń wokół siebie. Razem z mężem podjęliśmy decyzję – robimy! I oto jest, nasze drugie dziecko :).

1275

Przez ten czas ja dojrzałam, zmieniły się trochę moje potrzeby, więc pomysł na produkt też się zmienił. Nieznacznie, ale jednak. Teraz myślę, że ten czas był potrzebny, bym bardzo świadomie mogła podjąć wszystkie decyzje.

balancy.calendar i nasze pozostałe produkty

Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować nasz najważniejszy produkt: balancy.calendar, czyli Kalendarz Zorganizowanej Kobiety w całkowicie nowej oprawie. Zawartość jest bardzo podobna do tej, którą prezentowałam na blogu, ale nie brakuje nowych stron. Balancy.calendar ma też inny, bardziej przejrzysty i minimalistyczny design, po to, by to plan grały główną rolę. Jest to produkt szyty ręcznie, okładka jest wykonana z ekologicznej skóry z tłoczonym srebrnym logo. Każdy detal jest dopracowany i przemyślany w 100%.

Wybór koloru okładki był jedną z najtrudniejszych dla mnie decyzji, ale ostatecznie postawiłam na moje ulubione kolory i lekkość odbioru. Balancy.calendar wystarczy na rok codziennego używania. Nie ma w nim dat, po to by można było zacząć planować w dogodnym dla siebie momencie. Po pełny opis produktu i więcej zdjęć zapraszam Was do sklepu.

W tej chwili trwa PRZEDSPRZEDAŻ, co oznacza, że do końca października możecie go kupić w promocyjnej cenie. Wysyłka rozpocznie się w drugim tygodniu listopada. Jeśli byliście zapisani na kalendarzowy newsletter to będę miała dla Was niespodziankę. Dam znać jeszcze w tym tygodniu, sprawdzajcie skrzynki!

Oprócz balancy.calendar w naszej ofercie pojawią się inne produkty do organizacji osobistej, rodzinnej i domowej przestrzeni. Kilka z nich możecie już podejrzeć w sklepie.

balancy-calendar-1balancy-calendar-2balancy-calendar-3

Nazwa i logo

Na osobny punkt zasługuje też nazwa balancy.me. To był chyba najtrudniejszy punkt, bo zależało nam by była miła w odbiorze, oddawała naszą filozofię, a jednocześnie stała się nazwą-matką dla wszystkich produktów. Pomysłów było mnóstwo, część odrzucona ze względu na zajętą domenę, a w końcu tak jak przy Niebałagance, postawiliśmy na słowotwórstwo.

Na balancy.me składa się work/home/life. Jeśli dobrze przyjrzycie się naszym produktom, to zobaczycie, że ta myśl jest kontynuowana również przy innych, np. balancy.calendar to plan/work/relax.

Logo projektował mój niezastąpiony mąż i tutaj też możecie zauważyć nawiązanie do aktualnego logo niebałaganki. Zdradzę Wam, że powstały w odwrotnej kolejności. Najpierw było logo balancy.me, a dopiero później dopasowane do tego logo bloga.

O tych wszystkich niuansach związanych z tworzeniem własnego produktu i uruchomieniem sklepu mogłabym pisać bardzo dużo i myślę, że jeszcze będzie okazja by podzielić się wszystkimi, nie zawsze miłymi, przygodami, które nas po drodze spotkały.

Sklep

Balancy.calendar można zamówić w naszym sklepie online balancy.me i na razie tylko tam. Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało na adres info@balancy.me. Postaramy się opowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Przez ostatni rok przekonałam się, że najlepszą metodą działania są małe kroki, dlatego zaczynamy skromnie z jednym modelem. Czekanie na perfekcyjny moment i zawsze sprzyjające warunki nie ma sensu, więc już dziś startujemy, ale nie będziemy zwalniać obrotów.

W sklepie znajdziecie też Galerię Inspiracji z możliwościami jakie daje balancy.calendar. Ona będzie ciągle uzupełniana, bo chciałabym Wam pokazać jak można używać naszych produktów na różne sposoby.

Kursy online

Kolejną rzeczą, nad którą teraz pracuję są kursy online. Najpóźniej wiosną przyszłego roku rozpocznie się kompleksowy kurs, który pomoże pozbyć się bałaganu z życia i domu. Więcej informacji znajdziecie na specjalnej stronie, gdzie też możecie zostawić swój adres e-mail, by być na bieżąco z informacjami o starcie kursu.

49

? Na koniec chciałabym bardzo podziękować mojemu mężowi, który wspierał mnie na każdym etapie produkcji. Czasem angażował się bardziej niż ja. Mimo, że go tutaj nie widać to jest takim samym twórcą balancy.me, jak ja.

? I Wam, Kochani, też bardzo dziękuję. Za wszystkie maile, wiadomości, pytania i wsparcie. Bez sygnału od Was, że warto to robić, nie znalazłabym w sobie siły, by działać przy malutkim dziecku, nieprzespanych nocach i nierzetelnych podwykonawcach. Bardzo, bardzo Wam dziękuję!

Zapraszam Was bardzo serdecznie do sklepu balancy.me, na Facebooka i na Instagram, gdzie na razie znajdziecie zdjęcia balancy.calendar w różnych ujęciach, ale będą też rady związane z planowaniem i korzystaniem z naszych produktów. 

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close