Blogowe podsumowanie roku 2014

podsumowanie roku

Zwykle nie robiłam noworocznych podsumowań, ani nie snułam wielkich planów spisanych na papierze, ale ten rok był wyjątkowy i bardzo dobry blogowo, a dobre chwile trzeba kolekcjonować. Blogowe podsumowanie roku, z moimi hitami i bardzo miłymi momentami 🙂

Ulubione posty

Harmonogram sprzątania w nowej wersji. Absolutny zwycięzca! Cieszę się, że tak bardzo przypadł Wam do gustu i mam nadzieję, że planowane przeze mnie związane z nim niespodzianki, spodobają Wam się tak samo mocno 🙂
harmonogram sprzątania2
 Naturalne sposoby czyszczenia piekarnika zasłużyły na drugie miejsce i wcale mnie to nie dziwi 🙂
czyszczenie piekarnika

Ulubione DIY

Girlanda świetlna DIY – to zdecydowanie mój ulubiony tegoroczny projekt zrób to sam. Samoróbek na blogu przybywa i w przyszłym roku też ich nie zabraknie. Mam nadzieję, że będzie okazja by spełnić moje marzenia o odnawianiu starych mebli.

ulubione DIY

Najmilsza rocznica

Pierwsze urodziny bloga! To był cudowny rok, również dzięki Wam! Dziękuję!

SONY DSC

Najlepsza zmiana

Nowa odsłona bloga – dzięki, której stał się absolutnie moim ukochanym miejscem.

najlepsza zmiana

Wydarzenie roku

Blog Forum Gdańsk – dla mnie najważniejsze blogowe wydarzenia i bardzo się cieszę, że mogłam w nim uczestniczyć.

wydarzenie roku

Najbardziej stresujące doświadczenia

Dwie wizyty w TV – zdecydowanie najbardziej zaskakujące i stresujące doświadczenia. Chyba najwyższa pora popracować nad akceptacją siebie na ruchomym ekranie, bo ciągle nie mam odwagi obejrzeć tych wystąpień jeszcze raz.

najbardziej stresujące wydarzenie

najbardziej stresujące wydarzenie 2

Ukochane nowe miejsce

To Gdańsk, oczywiście! Wrócę, na pewno!

ukochane nowe miejsce

Najlepszy zakup

MacBook Air – komfort pracy i jej wydajność w moim przypadku wzrosła o milion procent, dlatego nie mam wątpliwości, że to był najlepszy zakup tego roku.

najlepszy-zakup

Najpiękniejszy prezent

Prezent od Czytelniczki – zdecydowanie najpiękniejszy, jaki dostałam w  tym roku i w życiu.

najmilszy prezent

Gadżet roku

Mój aparat Fuji X20 – zamiana lustrzanki na mały kompaktowy aparat, za pomocą, którego mogę robić równie piękne zdjęcia, to jedna z lepszych decyzji w tym roku. Może jestem leniwa, ale porzucenie ciężkiego sprzętu i wymiennych obiektywów, przywróciło mi radość z fotografowania.

ulubiony gadżet

Ulubiona aplikacja na telefon

Wraz ze zmianą telefonu zmieniły się też trochę moje ulubione aplikacje na telefon. Numerem jeden ostatnich tygodni jest Candy Camera. Aplikacja do zdjęć, dzięki której  możemy nakładać filtry w czasie rzeczywistym. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie wczoraj zainstalowana aktualizacja, przez którą zdjęcia są bardzo przyciemnione. Mam nadzieję, że to chwilowe niedopatrzenie 😉

ulubiona aplikacja

Ulubiona potrawa

Makaron z sosem pomidorowym, mozzarellą i bazylią – najpyszniejsze danie tego roku, szybkie i proste w przygotowaniu, czyli tak jak lubię najbardziej.

ulubiona potrawa

Książka roku

Ikhakima Jacka Walkiewicza – książką, która zmieniła moje życie i podejście do wielu spraw. To dzięki niej „boję się, ale robię”.

ksiązka roku

Piosenka roku

Mambałaga, Luxtorpeda – Utwór idealnie wpisujący się w klimat bloga, przy którym robię wszystkie porządki 🙂

Umieram z ciekawości co przyniesie 2015! 🙂

Życzę Wam, aby nowy rok był dla Was czasem spełniania marzeń i realizacji wszystkich Waszych postanowień. Byście znaleźli chwilę, by odciąć się od codziennego pędu, pracy i znaleźli siłę na szukanie pięknych, małych radości każdego dnia i w każdej, nawet trudnej, chwili.

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close