Jak zorganizować imprezę? Party Planer do wydrukowania

jak zorganizować imprezę - party planner

Przygotowanie imprezy, małej czy dużej, to zawsze organizacyjne wyzwanie. Zazwyczaj jednak da się wszystko zaplanować bez większych problemów. Ale ja, jak na organizacyjnego maniaka przystało, lubię mieć wszystko ładnie rozpisane. W tym roku musiałam ogarnąć kilka domowych przyjęć (m.in. urodziny męża i chrzest Córy), a kolejne jeszcze przede mną. Dlatego przygotowałam mini organizer, specjalnie na imprezowe okazje.

Jak zorganizować imprezę? Wydrukuj Party Planner

jak zorganizować imprezę - party planner 2

Odkąd zostałam mamą, moja potrzeba planowania i zapisywania wszystkiego od razu jest jeszcze większa. Przy organizacji jakiegoś większego projektu (a domowe przyjęcie dla mnie takim jest) muszę wszystko notować, bo inaczej na 100% o czymś zapomnę. Oczywiście nie uchroni to od nagłych sytuacji, ale przynajmniej do pewnego momentu mam poczucie, że wszystko jest pod kontrolą. A spokojna głowa to klucz do życiowej równowagi ;).

 

Co zawiera Party Planner?
  • stronę tytułową do wpisania nazwy imprezy

party-planner-okładka

  • stronę koncepcyjną do zapisania daty, miejsca i pomysłów, atrakcji i dekoracji. Dzięki tej karcie będziecie mieli ogólny ogląd całej imprezy.

party-planner-koncepcja

  • lista gości pomieści aż 50 osób. Łatwo oznaczycie tam gości, którzy potwierdzili swoją obecność. Jeśli na Waszej imprezie będzie obecny concierge taka lista będzie wprost nieoceniona 😉

party-planner-lista-gosci

  • menu, bo warto mieć plan na wypełnienie żołądków naszych gości. Imprezowy jadłospis podzieliłam na 4 części, w zależności od rodzaju posiłku. To dobry wstęp przed listą zakupów (patrz dalej)

party-planner-menu

  • listę zakupów. Każda impreza to wizyta w sklepach, warto zebrać razem wszystkie planowane zakupy, na bieżąco będziecie mogli kontrolować stan swojego imprezowego magazynku 🙂

party-planner-lista-zakupow

  • listę rzeczy do zrobienia z podziałem na terminy, bo organizację warto zacząć wcześniej. Nie będziemy wtedy przytłoczeni nadmiarem obowiązków. Podzielenie całych przygotowań na kilka mniejszych etapów sprawi, że będzie Wam znacznie lżej poradzić sobie z zadaniami.

party-planner-lista-to-do

  • ogólną listę to-do. Każda impreza jest inna i nie zawsze da się wszystkie obowiązki zapisać w w/w formie. Tę kartę możecie traktować również jako miejsce na notatki.

party-planner-to-do

Party Planer przygotowałam w dwóch wersjach graficznych, tak by można było dopasować go do charakteru imprezy.

 

Pobierz Party Planer

 

jak zorganizować imprezę - party planner 3

Mam nadzieję, że Party Planer przyda Wam się przy najbliższych imprezowych okazjach! Jeśli zdecydujecie się go wydrukować, dajcie mi o tym koniecznie znać. Nie ma większej motywacji do działania niż zobaczyć rzeczy, które przygotowałam w akcji na Waszych zdjęciach :). Miłego korzystania! 

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close