Zorganizuj się na wiosnę – wspólna akcja na wiosenne porządki

wiosenne porządki

Marzec będzie bardzo ciekawy! Zaczynamy wspólne przedwiosenne organizowanie w ramach projektu „Zorganizuj się na wiosnę„, który przygotowałyśmy z Magdą – Dobrze Zorganizowaną i Olą – Panią Swojego Czasu. Tak więc o tym jak się zorganizować i przeprowadzić wiosenne porządki będziecie mogli poczytać nie tylko u mnie, ale i u dziewczyn.

W poniedziałki wpisy będą pojawiać się u Magdy, w środę u Oli, a marcowe piątki będą należały do mnie. Będziemy wspólnie planować, trochę sprzątać (nawet Ola!) i organizować swoje otoczenie, tak by z czystym i zorganizowanym kontem wejść w słoneczny okres. Co dokładnie będzie jeszcze Wam nie zdradzę, ale w miarę pojawiania się nowych wpisów będę tu tworzyła spis wiosennych porad:

Mam nadzieję, że nasze pomysły Wam się spodobają i dołączycie do nas 🙂 Zakładamy, że każda z tych czynności nie zajmie więcej niż 15 minut. O wszystkich wpisach, które pojawią się w ramach projektu będę Was też informować na Facebooku, a tutaj możecie przypomnieć sobie wpisy w ramach wiosennych porządków z zeszłego roku.

Do usłyszenia niedługo!

Autorka: Ania Legenza

Jestem blogerką, żoną, mamą, miłośniczką planowania i dobrej organizacji. Wierzę, że porządek w domu oznacza porządek w życiu i od 4 lat przekonuję o tym innych :)

Close